آرسنال و تاتنهام به دنبال جذب پدیده 18ساله فرانسوی

نبرد بین دو تیم لندنی آرسنال و تاتنهام برای جذب ویلیام صلیبا، پدیده فرانسوی سنت اتین شدت گرفته و آرسنال برای پیروزی در این نبرد پیشنهادی 27میلیون پوندی به باشگاه فرانسوی داده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دیلی‌میل می‌گوید آرسنال در ادامه جدال با رقیب همشهری‌اش تاتنهام، برای جذب پدیده فرانسوی باشگاه سنت اتین، ویلیام صلیبا، با این باشگاه فرانسوی تماس گرفته و رقم پیشنهادی خود را 27 میلیون پوند اعلام کرده است.

 

 

ویلیام صلیبا، پدیده باشگاه سنت اتین در پست دفاع وسط، فصل گذشته در لوشامپیونا بسیار درخشان ظاهر شد و نگاه‌های بسیاری را به خود جلب کرد. از پایان فصل گذشته باشگاه تاتنهام برای جذب صلیبا پیش‌قدم شده و با این بازیکن گفتگوهایی انجام داده است.

 

اما از سوی دیگر نشریه فرانسوی اکیپ می‌گوید صلیبا شخصاً تمایل دارد به آرسنال منتقل شود و حتی هفته گذشته با این باشگاه به توافق لفظی دست پیدا کرده است.

 

 

به گزارش اکیپ، آرسنال بعد از کسب موافقت صلیبا با باشگاه سنت اتین تماس گرفته و با آنها مذاکره خواهد کرد. بر اساس این گزارش باشگاه فرانسوی در ازای واگذاری صلیبا خواهان دریافت 27 میلیون پوند یا سی میلیون یورو است.

 
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10124
اخبار مرتبط

نظرات شما