منچستریونایتد، بزرگتر از پوگبا است

گری نویل، اسطوره منچستریونایتد می‌گوید شیاطین سرخ مجبور به حفظ پل پوگبا نیستند و باشگاه باید عذر کسانی که به تیم احساس تعهد ندارند را بخواهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، گری نویل، اسطوره باشگاه منچستریونایتد می‌گوید این باشگاه مجبور به حفظ پل پوگبا نیست و نباید برای نگه داشتن بازیکنانی که نسبت به یونایتد احساس تعهد ندارند تلاش کند.

 

 

گری نویل به اوله گنار سولسشر پیشنهاد داد که هر بازیکنی نسبت به پیراهن یونایتد تعصب نداشته و علاقه‌ای به بازی در این تیم ندارد را در فهرست مازاد قرار دهد. این صحبتهای نویل در حالی مطرح می‌شود که گمانه‌زنی درباره جدایی پوگبا از منچستریونایتد مدتی است در صدر اخبار ورزشی انگلیس قرار دارد.

 

نویل در این باره به اسکای اسپورتز گفت:" منچستریونایتد مجبور نیست هیچ بازیکنی را حفظ کند. یونایتد بزرگتر از پل پوگبا است و این را همه باید بدانند. اگر بازیکنی نمی‌خواهد در یونایتد بازی کند باید عذرش خواسته شود".

 

 

اسطوره منچستریونایتد در ادامه گفت:" البته من نمی‌گویم پوگبا حتما نمی‌خواهد در یونایتد بازی کند. شاید هم او خواهان بازی در یونایتد باشد. ولی حرف من این است که باشگاه از هر بازیکنی مهم‌تر است و نباید به هیچکس باج داده شود".انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10129
اخبار مرتبط

نظرات شما