تایید شد: تمایل اینتر به جذب لوکاکو

مدیر برنامه‌های روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی منچستریونایتد تایید کرد که باشگاه اینتر میلان قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی امسال، او را به خدمت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، درحالیکه اخیراً شایعات زیادی درباره جدایی قریب‌الوقوع روملو لوکاکو از منچستریونایتد مطرح شده بود، مدیر برنامه‌های او این شایعات را تایید کرده و گفت باشگاه اینتر میلان قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، این ستاره بلژیکی را به خدمت بگیرد.

 

لوکاکو خود چندی پیش سیگنال‌هایی درباره تمایلش به اینتر ارسال کرده و از آنتونیو کونته، سرمربی جدید این تیم به عنوان بهترین مربی دنیا یاد کرده بود.

 

 

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک هم به مهاجمش پیشنهاد کرده بود از منچستریونایتد جدا شود و گفته بود حالا که مشخص است یونایتد دیگر لوکاکو را نمی‌خواهد جدا شدن او از شیاطین سرخ به نفع هر دو طرف خواهد بود.

 

اما در آخرین تحولات مربوط به لوکاکو، مدیر برنامه‌های او فدریکو پاستورلو دیروز سه‌شنبه در حال ملاقات با مدیران باشگاه اینتر در شهر میلان دیده شده است.

 

مدیر برنامه‌های لوکاکو در رابطه با دیدارش با مدیران اینتر گفت:" هدف اصلی این دیدار گفتگو با یکی دیگر از بازیکنان من یعنی ادواردو ورگانی بود. مساله انتقال لوکاکو به اینتر یک رویا است. یک انتقال بسیار دشوار. ولی من معتقدم هیچ چیز غیرممکن نیست".

 

مدیر برنامه‌های لوکاکو در ادامه گفت:" بله. اینتر در تلاش است لوکاکو را جذب کند. او هم به صورت علنی از برنامه‌ها و تمایل خود صحبت کرده. حالا باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید".
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10183
اخبار مرتبط

نظرات شما