ایمانی: دو روز در هواپیما بودم اما بدنم خوب است

هافبک تدافعی تراکتور امید زیادی دارد تیمش در لیگ نوزدهم نتایج بهتری نسبت به سال گذشته کسب کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، تراکتور اردوی تدارکاتی پیش فصل خود را در کشور ترکیه برپا کرده و اعضای این تیم خود را برای حضور در لیگ نوزدهم آماده می کنند. اکبر ایمانی هافبک تدافعی جنگنده سرخپوشان که با کسب اجازه از کادرفنی دیرتر به اردوی ترکیه اضافه شد نیز این روزها همپای سایر بازیکنان کارش را جلو می برد.


ایمانی درباره شرایط تراکتور در اردوی ترکیه عنوان کرد: خداراشکر که تمرینات تیم به خوبی پیش می رود و هنوز نفراتمان کامل نشده و به امید خدا تا چند روز آینده، نفراتمان کامل می شود تا تیم خوبی را آماده مسابقات فصل جدید بکنیم و بتوانیم به مقام قهرمانی برسیم.


وی در خصوص کمپ «پولات ریزورت» شهر ارضروم گفت: این کمپ دارای چند زمین چمن تمرین خوب است و خوشبختانه بازیکنان نیز رضایت زیادی دارند و خوب تمرین می کنند. قرار است چند بازی تدارکاتی نیز در این اردو برگزار کنیم و این باعث می شود که محک خوبی قبل از مسابقات بخوریم و آماده لیگ شویم.


هافبک دفاعی ترک زبان تیم تراکتور در خصوص وضعیت جسمانی خودش نیز بیان کرد: با این که دو روز در هواپیما بودم تا به ترکیه برسم، اما خوشبختانه در شرایط بدنی خوبی به سر می‌برم و تمام تلاشم را می کنم که نسبت به سال گذشته، بازی های بهتری برای تراکتور ارائه دهم.


وی نوید نمایش خوب تراکتور در فصل پیش رو را به پرشورها داد و افزود: اگر هواداران حوصله کنند، امسال نسبت به سال گذشته نتایج بهتری می گیریم و به آن ها قول می دهم که اولین هدف ما رسیدن به قهرمانی است.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10904
کلیدواژه: ایمانی هواپیما تیم
اخبار مرتبط

نظرات شما