مرگ دروازه‌بان جوان پس از مهار پنالتی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از سان، در یکی از دیدار‌های محلی فوتبال در کشور آرژانتین، یک دروازه‌بان آرژانتینی ۱۷ ساله پس از مهار پنالتی در بیمارستان درگذشت.

مرگ دروازه بان جوان پس از مهار پنالتی

این مسابقه در لیگ منطقه شمالی شهر کوچکی به نام Reconquist برگزار شد و رامون اسماعیل کورونیل که یک ماه از جشن تولد ۱۷ سالگی اش گذشته بود، پس از مهار ضربه پنالتی درگذشت. این دروازه‌بان ضربه پنالتی را با سینه خود مهار کرد و بلافاصله به زمین افتاد و از ناحیه قفسه سینه احساس درد کرد، اما آمبولانسی در آن منطقه حضور نداشت و افراد حاضر دروازه‌بان را با نیسان به بیمارستان انتقال دادند، اما پیش از رسیدن به بیمارستان او درگذشت.

پدر این بازیکن در گفتگو با رسانه‌ها بیان کرد، نمی‌فهمم چرا نباید در این منطقه آمبولانس وجود داشته باشد. مسئولان برگزاری مسابقه مرگ رامون را تایید کردند تا بازهم فوتبال قربانی بگیرد.

در سال‌های اخیر، فوتبال، قربانی‌های زیادی گرفت و برخی از آن‌ها جوان و برخی دیگر میانسال بودند، اما به ندرت در این رشته، دروازه‌بانی پس از مهار ضربه پنالتی درگذشته و باید دید فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در این باره چه اقدامی برای خانواده رامون انجام خواهد داد.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/10927
اخبار مرتبط

نظرات شما