انفجار آیفون ۶ در دست دختر ۱۱ ساله

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، انفجار یک گوشی آیفون ۶ ترس و وحشت یک دختر ۱۱ ساله آمریکایی را رقم زد. «کایلا راموس» در حال کار با این گوشی آیفون بود که ناگهان این گوشی در دستانش منفجر شد. این اتفاق در شهر باکرزفیلد در ۱۷۰ کیلومتری شمال غربی شهر لس آنجلس آمریکا رخ داد.

در یکی از تصاویری که این دختر تهیه کرده است جای سوختگی روی پتو دیده می‌شود. بنا به گفته کایلا آتش گرفتن گوشی او موجب ایجاد سه سوراخ روی پتو شد. کایلا گفت که مرتباً از گوشی خود استفاده می‌کرد و گاهی اوقات نیز آن را به برادر کوچکترش برای بازی کردن می‌داد.

کایلا در شرح این حادثه گفت: "در خانه خواهرم و در اتاق خواب روی تخت نشسته بودم که ناگهان گوشی من منفجر شد و آتش گرفت. من بلافاصله آن را روی پتو رها کردم و پا به فرار گذاشتم."

پس از این حادثه «ماریا آداتا»، مادر کایلا با خدمات شرکت اپل تماس گرفت و ضمن گزارش این حادثه تصاویر مربوط به آتش گرفتن گوشی را برای اپل ارسال کرد. ماریا در این باره گفت: "احتمال داشت دخترم دچار سوختگی شود و آسیب ببیند. خوشحالم که برای او اتفاقی رخ نداده است." بنا به گفته ماریا شرکت اپل علت این حادثه را بررسی کرد و قرار شد گوشی جدیدی را برای دخترش ارسال کند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/11060
اخبار مرتبط

نظرات شما