پیام دهکردی بازیگرسریال گاندو:

علت محبوبیت سریال گاندو در بین ملت ایران صداقت بود

بازیگر نقش جاسوس آمریکایی در سریال گاندو با اشاره به اینکه علت محبوبیت سریال گاندو در بین ملت ایران صداقت بود، گفت: رسانه ملی باید این مسیر را ادامه دهد و امیدواریم همگان برای اعتلای ایران سربازان خوبی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، پیام دهکردی در مراسم تقدیر از عوامل سریال گاندو که پس از اقامه نماز جمعه این هفته قم در مصلی قدس برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: خدا را شاکرم که فرصتی فراهم شد تا نقش یکی از خائنین به کشور را بازی کنم و از خداوند خواستم تا بتوانم در ایفای این نقش موفق باشم و آنچه در توان داشتم را به کار بستم.

بازیگر نقش مایکل هاشمیان افزود: رسانه ملی بعد از سال‌ها خواب زدگی و غفلت بازگشتی رنسانس گونه داشت به تعریف رسانه ملی که این امر شکرانه دارد و مردم با گفتمان سریال گاندو با رسانه ملی آشتی کردند.

دهکردی ادامه داد: علت محبوبیت سریال گاندو در بین ملت ایران صداقت بود و اساساً حرکت ملت ایران در آنجا که با صداقت همراه بوده موفقیت آمیز نشان داد و امروز جامعه ایران یک‌صدا تمنای صداقت دارد که در صورت تداوم آن، روز به روز شاهد زندگی خوب و با عزت خواهیم بود؛ در غیر این صورت خسرانی را خواهیم دید که نفس ملت را خواهد گرفت.

بازیگر نقش جاسوس آمریکایی در سریال گاندو گفت: رسانه ملی باید این مسیر را ادامه دهد و امیدواریم همگان برای اعتلای ایران سربازان خوبی باشیم.انتهای پیام/160
http://qomefarda.ir/11409
اخبار مرتبط

نظرات شما