معرفی بهترین اقامتگاه های بین راهی کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،در این مطلب  به نقل از وبلاگ مستر بلیط به معرفی بهترین اقامتگاه های بین راهی کشور پرداخته ایم تا اگر قصد رفتن به سفر را دارید با آن ها آشنا شده و از امکانات آن ها استفاده کنید. اگر با اتوبوس به مسافرت بروید که انتخاب محل توقف و استراحت به عهده شما نیست و راننده به انتخاب خود یکی از مکان های مشخص را انتخاب می کند. اما اگر با خودرو خودتان عازم سفر شده اید می توانید با مطالعه این مطلب دریابید که کدام استراحتگاه ها مناسب مقصد شما است.
برای کاهش وقوع حوادث ناگوار در حین رانندگی لازم است که هرچند ساعت یک بار در اقامتگاهی مناسب برای استراحت توقف کنید. شما در طول مدت رانندگی ممکن است دچار خستگی شده یا اتومبیل تان دچار نقص فنی شود. لازم است تا مکانی مناسب برای استراحت بیابید و برای این که ادامه راه را با اطمینان کامل به رانندگی بپردازید، در آن محل استراحت کنید در غیر این صورت ممکن است بر اثر خستگی زیاد حوادث ناگواری برای تان پیش آید.
در زمان های گذشته نیز استراحتگاه هایی به نام کاروانسرا وجود داشتند تا پذیرای مسافران باشند. در واقع این اقامتگاه ها ویژگی هایی مانند دارا بودن سرویس بهداشتی، نمازخانه، سالن های غذاخوری و یک سری یک سری خدمات و امکانات رفاهی را دارا هستند. این مکان ها دارای درجه بندی از یک تا سه می باشند.
اگر تمایل داشتید که با اتوبوس به مسافرت بروید مستر بلیط این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی اقدام به خرید بلیط اتوبوس کنید. از هر تعاونی که مد نظر شما باشد می توانید اتوبوس تان را انتخاب کنید، تفاوتی ندارد شرکت رویال سفر باشد یا همسفر و ایران پیما به هرحال انتخاب با شماست.

معرفی چند استراحتگاه و اقامتگاه بین راهی در ایران
مسافرت رفتن برای همه جذابیت های خاص خود را دارد. از مقصد که بگذریم مسیر مسافرت هم زیبایی های خاص خودش را دارد. پیدا کردن یک مکان مناسب برای استراحت در بین راه یکی از دغدغه های بزرگ مسافران جاده ای است. البته با پیشرفت علم و تکنولوژی این مسلئه تا حد زیادی حل شده و با استفاده از اپلیکیشن های گوناگون و Google Map به راحتی می توان این اقامتگاه ها را پیدا کرد.
  • غزال شکوهیه
از آنجایی که مسیر تهران به قم یکی از پر رفت و آمد ترین جاده های کشور به حساب می آید طبیعی است که تعداد استراحتگاه های آن از سایر مسیرهای جاده ای دیگر بیشتر باشد. اقامتگاه غزال شکوهیه یکی از بهترین و کامل ترین مجتمع های رفاهی بین مسیر است که آماده پذیرایی از مسافران محترم می باشد. این مجتمع دارای یک سالن بزرگ برای مراسمات مختلف و مهمانی های شماست.
  • ساعدی نیا (مهر و ماه کویر قم)
یکی از بهترین مکان های بین راهی برای استراحت مجتمع رفاهی مهر و ماه است که همواره آماده ارائه خدمات مختلف در سطح عالی به مسافران می باشد که نسبت به سایر اقامتگاه های این مسیر یک سر و گردن بالاتر است. علاوه بر امکانات رفاهی خوبی این مجتمع ارائه می دهد، به دلیل زیبا بودن ساختمان آن توجه گردشگران را به خود جلب می کند و باعث می شود حتی یک بار هم شده مسافران به سمت آن بیایند و از خدماتش استفاده کنند.
  • یاس
یکی دیگر از استراحتگاه هایی که در مسیر قم می توانید از آن استفاده کنید مجتمع رفاهی یاس است که همه روزه آماده ارائه امکانات به مسافران است.
  • آفتاب یک
این مجتمع دارای دو شعبه است هر کدام از آن ها در یک طرف آزاد راه سلفچگان – ساوه قرار گرفته اند. به دلیل این که در این مسیر تا کلیومترها پس از آن دیگر هیچ اقامتگاهی نیست، سعی کنید برای استراحت یا پر کردن باک بنزین ماشین تان از آن جا استفاده کنید.
  • آفتاب دو
همان طور که اشاره شد آفتاب دو، شعبه دوم مجتمع رفاهی و اقامتگاهی آفتاب است که تمامی امکانات و خدماتی که ارائه می دهد مشابه شعبه  یک می باشد.
  • ماهان تندیس
پس از طی چهار کیلومتر راه و رسیدن به محور قم اراک می توانید به مجتمع ماهان تندیس برسید و از خدمات آن استفاده کنید.
  • مارال ستاره
مجتمع استراحتی و رفاهی مارال ستاره به عنوان اولین اقامتگاه زنجیره ای در زمینه ارائه خدمات رفاهی شناخته شده است. این مجتمع در سی کیلومتری اتوبان قم کاشان واقع شده که همه روزه پذیرای مسافران است.
  • نخل ستاره
این استراحتگاه در استان زیبای اصفهان و در شهرضا قرار گرفته است و با امکاناتی نظیر جایگاه سوخت، وای فای، رستوان، فروشگاه و پارکینگ از به مسافران خدماتش را ارائه می دهد.
  • دلفین پدیده قرن
این اقامتگاه در کیلومتر 55 جاده قم قرار گرفته و خدماتی چون پمپ گاز و بنزین، نمازخانه، سالن غذاخوری و... را ارائه می دهد.
  • شهید کاظمی
در بدو ورود به شهر زیبای تبریز این مجتمع رفاهی را می بینید و می توانید از خدمات آن مانند سالن های ورزشی و غذاخوری، کافی شاپ و... استفاده کنید.
سایر اقامتگاه های رفاهی بین راهی در مسیرهای مختلف عبارت است از: چمن گل الیگودرز، نخل میاندشت شاهرود، پارسین قزوین، کیلاق فیروزآباد-عسلویه، خلیج فارس بوشهر، هشت بهشت زاهدان، کوثر بابلسر، گلشن جاده قدیم قم، هجرت یاسوج، صدرا تبریز، لاله های سرخ آزاد راه قم گرمسار و....
منبع : آژانس بازاریابی اسپاتناانتهای پیام/
گالری عکس
http://qomefarda.ir/12036
اخبار مرتبط

نظرات شما