قاچاق انسان ۸ کشته بر جای گذاشت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سرهنگ کشواد بهروزی رئیس پلیس راه سیستان وبلوچستان  گفت:یک فقره تصادف فوتی در "اسفندک"، ۱۷ کیلومتر به سمت "کهک" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

او افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی نیسان آبی رنگ حامل سوخت غیر مجاز گازوئیل از سمت "اسفندک به کوهک" درحال تردد بود که به علت نامعلومی به یک دستگاه خودروی تویوتا ۱۶۰۰ قرمز رنگ حامل اتباع غیر مجاز برخورد کرد.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: در این حادثه خودروی نیسان بلافاصله دچار حریق شده و ۸ نفر از سرنشینان این خودرو‌ها به علت شدت جراحات وارده فوت و ۲۰ نفر نیز مجروح که توسط اورژانس به بیمارستان رازی شهرستان سراوان منتقل شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: خودرو‌های حامل سوخت قاچاق با سرعت بالا به مانند گلوله‌های سوزان و آتشین در جاده‌ها حرکت می‌کنند و جان مردم بی گناه را به شکل دردناکی می‌گیرند و باعث داغدار و بی سرپرست شدن خانواده‌ها می‌شوند.

این مقام مسئول گفت: علما، بزرگان و سران طوایف، ریش سفیدان و معتمدان که در میان مردم از نفوذ و اثر کلام برخوردارند می‌توانند با روشنگری و آگاه سازی، افرادی را که در این کار دست دارند به عواقب کار خود و دین بزرگی که بر گردن دارند آگاه کنند تا جلوی این حوادث تلخ و ناگوار گرفته شود.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/12191
اخبار مرتبط

نظرات شما