معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم:

هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهیم داشت

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به اینکه باید کنترل ها و نظارت ها بیشتر شود،گفت: با توجه به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاها و خدمات را دراین استان نخواهیم داشت و روال مانند گذشته خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، مهرداد غضنفری  در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بحث افزایش قیمت بنزین، اظهار داشت: طبق تصمیم ستاد تنظیم بازار قم مقرر شد اتاق اصناف و سازمان صمت استان بر قیمت ها کنترل و نظارت بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت و سهمیه‌بندی بنزین هیچ‌گونه افزایش قیمت کالاها و خدمات را دراین استان نخواهیم داشت و قیمت ها مانند گذشته خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به اینکه اداره کل تعزیراتی حکومتی هم باید با هرگونه تخلفی برخورد کند، افزود:

وی خاطرنشان کرد: درحال حاضر نیز همه دستگاه‌ها موظف هستند در رابطه با کنترل قیمت‌ها وظایف خود را باجدیت انجام دهند و هیچ نگرانی نداریم.

غضنفری بیان داشت: توصیه ما به دستگاه‌ها اجرایی این است که وقت بیشتری برای نظارت مستمر و فراهم کردن ابزارکارهای نظارتی و بازرسی ایجاد کنند.

انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/13509
اخبار مرتبط

نظرات شما