روحانی هر قولی داده برعکسش اتفاق افتاده است

حمید ابراهیمی بازیگر گفت: آقای روحانی بارها وعده داده است، به سخنرانی های قبل از رئیس جمهور شدنش هم توجه کنید از این وعده هایی که به آن عمل نکرده بسیار زده است، خوشبختانه با وجود فضای مجازی تمام این سخنرانی ها وجود دارند و راحت پیدا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در آخرین ساعات پنجشنبه 23 آبان اعلام شد که از بامداد جمعه 24 آبان بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی می‌شود؛ بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر ۳ هزار تومان خواهد بود، همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده است؛ پس از افزایش قیمت بنزین دولت اعلام کرد سود حاصل از این افزایش قیمت در قالب یارانه کمک معیشتی به مردم باز می گردد و ماهانه به حساب آن ها واریز می شود.


حمید ابراهیمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص این وعده رئیس جمهور به دانا گفت: آقای روحانی بارها وعده داده است، به سخنرانی های قبل از رئیس جمهور شدنش هم توجه کنید از این وعده هایی که به آن عمل نکرده بسیار است، خوشبختانه با وجود فضای مجازی تمام این سخنرانی ها وجود دارند و راحت پیدا می شود.

وی افزود: آقای روحانی گفت دلار 4000 تومان را گران نمی کنیم ولی دیدیم که به 18000 تومان هم رسید و الان نزدیک 12000 تومان است.

ابراهیمی در پاسخ به پرسش دانا مبنی بر این که دولت گفته است درآمد های حاصل از افزایش نرخ بنزین را تحت عنوان یارانه به 18 میلیون خانواده باز می گرداند، گفت:  من فکر نمی کنم که این اتفاق بیافتد، می دانید چرا؟ چون ما در مورد کسی که حرف می زنیم، شخصیت و رفتار او را در سال هایی که شناخته ایم می سنجیم، رفتارهای آقای روحانی را از زمانی که رئیس جمهور شده اند تا به حال که مورد بررسی قرار می دهیم، می بینیم که تمام حرف ها و وعده هایشان برعکس انجام شده است؛ یعنی گفت کاری می کنیم که مردم در کمال راحتی زندگی کنند اما برعکس شده است.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/13902
اخبار مرتبط

نظرات شما