صحنه وحشتناک پشتک وارو زدن موتورسوار روی خودرو در وسط اتوبان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه تصادف وحشتناک یک موتورسوار با خودروی سواری را در یکی از اتوبان‌های کشور مالزی به تصویر می‌کشد. این ویدئو توسط دوربین داش کم یکی از خودرو‌هایی که در نزدیکی محل وقوع حادثه در حرکت بود تهیه شد.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود در حالی که یک خودروی سواری سفید رنگ در لاین وسط اتوبان در حرکت است ناگهان تغییر مسیر داده و راننده موتورسیکلت از عقب با آن برخورد می‌کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود که راننده موتورسیکلت پس از برخورد با عقب خودرو در حالی که موتورش به اطراف پرتاب شده به آسمان پرت شده و پس از یک پشتک وارو به طرزی وحشتناک روی سقف خودرو فرود می‌آید. این صحنه چنان موجب ترس و وحشت راننده شاهد عینی شد که او پس از برخورد شدید موتورسیکلت به عقب خودروی سفید رنگ ناگهان فریاد کشید. محل وقوع این حادثه منطقه " جالان سانگای بِسی" بوده است.

رئیس کنترل ترافیک محلی با مقصر اعلام کردن راننده خودروی سواری گفت که تغییر لاین ناگهانی او موجب وقوع این حادثه شد. بنا به گفته " ساریفدین موحد سالِد" موتورسوار پس از تغییر لاین ناگهانی خودرو موفق به کنترل خودرو و کاستن از شتاب آن نشد و شدیدا به عقب آن برخورد کرد. با این وجود و با توجه به ویدئوی منتشر شده به نظر می‌رسد سرعت موتورسوار نیز در لحظه وقوع حادثه بسیار زیاد بوده است.

گفتنی است؛ خوشبختانه با وجود این تصادف شدید، موتورسوار در این حادثه دچار جراحت جدی نشد و گفته می‌شود تنها یک دست او دچار شکستگی شده است.

 


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/15299
اخبار مرتبط

نظرات شما