موردی از فوت کارتن‌خواب به دلیل سرما نداشته‌ایم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سیدمالک حسینی سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره تمهیدات این سازمان برای افراد کارتن خواب و آسیب دیده اظهار داشت: طی دو روز گذشته میانگین ظرفیت گرمخانه‌ها بیشتر شده و گشت‌های سیار نیز فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه گرمخانه‌های تهران 24 ساعته دایر است، گفت: 5 گشت سیار طی چند روز گذشته تاکنون همزمان با برودت هوا آماده باش کامل داشته و اقدامات لازم را انجام داده‌اند. 

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه حدود 2 هزار نفر در گرمخانه‌های پایتخت اسکان دارند، گفت:‌آمار دقیقی از کارتن خواب‌های تهران نداریم و تهیه این آمار جزو برنامه‌های ما قرار دارد.

حسینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه فوت هیچ یک از افراد کارتن خواب را به دلیل سرما نداشته‌ایم ولی از همه شهروندان درخواست داریم که در صورت مشاهده افراد کارتن خواب و بی‌خانمان از طریق تماس با شماره 137 به ما اطلاع دهند. چرا که این مسئله سبب اقدام به موقع شهرداری و کمک به افراد بی‌خانمان می‌شود که در مسیرهای فرعی یا کوچه پس کوچه‌ها قرار دارند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/15713
اخبار مرتبط

نظرات شما