حجت الاسلام مومنی:

تشییع سردار سلیمانی و نماز جمعه مقام معظم رهبری رفراندوم ملی بود

استاد حوزه علمیه گفت: تشییع سردار سلیمانی و نماز جمعه مقام معظم رهبری رفراندوم ملی بود، دشمن در راستای ولایت ستیزی، شبهه افکنی، تحقیر مسلمانان فعالیت می‌کند و با دروغ و جوسازی برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی شامگاه دوشنبه در مراسم سوگواری حضرت زهرا(س) و یادبود سردار دل‌ها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در مجتمع امام خمینی(ره) گلزار شهدا برگزار شد، اظهار داشت: حفظ دین نسبت به جان مقدم است و باید مورد تاکید باشد.

وی افزود: پس ازشهادت حضرت زهرا(س) چه اتفاقی افتاد که ارزش‌ها از دست رفت، مردم مشاهده کردند نسبت به دختر رسول خدا جسارت می شود و باغ فدک را از ایشان گرفتند.

استاد حوزه علمیه بیان کرد: حضرت زهرا(س) فرمودند این‌ها دشمن من هستند و ای علی(ع) راضی نیستم که این افراد در تشییع جنازه من شرکت کنند، باید دشمن شناس باشیم و بدانیم خط نفاق چگونه وارد شده و مردم را از ارزش ها دور می‌کند.

مومنی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی ادامه داد: شهادت حاج قاسم جریان ساز شد و پس از آن دشمن فتنه‌ای ایجاد کرد، نسل جوان باید مراقب شبهات فضای مجازی باشد و فریب شبهات دشمن را نخورد.

وی بیان کرد: آمریکا مدعی است با نظام اسلامی مشکل دارد، ولی با مردم هم دشمن است چون تحریم‌های دارویی را بر نمی‌دارد و از هیچ تلاشی برای ضربه به ملت ایران دریغ نمی‌کند.

مومنی با تاکید براینکه نباید دشمن را کوچک بشماریم و نباید از آن غافل شویم،گفت: باید هوشیار و حساس باشیم چون دشمن ضربه‌ای به انسان می‌زند که هیچ گاه تصور نمی‌کنیم، برخی می‌گویند باید با دنیا تعامل کرد ولی باید به آنها گفت نباید با دشمنی که یک ذره عقب نشینی نمی‌کند تعامل کرد.

وی با اشاره به حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد بیان کرد: همان طور که همگان دیدند موشک‌های سپاه این پایگاه را شخم زد و چیزی از آن باقی نماند.

سردار سلیمانی بهترین الگو برای نسل جوان است

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: نسل جوان باید با برنامه پیش برود و در هر زمینه‌ای که فعالیت می کند به موفقیت برسد و سردار سلیمانی را الگوی خود قرار دهد.

مومنی گفت: برخی از ورزشکاران و هنرمندان باید مراقب باشند در زمین دشمن بازی نکنند چون نان و نمک انقلاب را خوردند و رسانه‌ای شدن آنها به برکت خون پاک شهدا و نظام اسلامی است.

وی بیان کرد: افرادی که شعار می‌دادند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران برای کشورمان چه کردند، اصحاب فرهنگ و هنر واقعا فرهیخته هستند ولی برخی از هنرمندان مواضعی که می‌گیرند در راستای اهداف دشمن است.

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: مادر شهید حدادیان که در فتنه 96 درتهران به شهادت رسید به من گفت که 35تیر به فرزندم زدند و پاهایش را تکه تکه کردند و در نهایت سرش را زیر ماشین له کردند، کدام یک از هنرمندان مدعی که نمک خوردند و نمکدان شکستند در این زمینه موضع گرفتند.

تشییع سردار سلیمانی و نماز جمعه مقام معظم رهبری رفراندوم ملی بود

مومنی گفت: تشییع سردار سلیمانی و نماز جمعه مقام معظم رهبری رفراندوم ملی بود، افرادی که تاکید به برگزاری رفراندوم دارند دهان خود را ببندند، دشمن در راستای ولایت ستیزی، شبهه افکنی، تحقیر مسلمانان فعالیت می‌کند و با دروغ و جوسازی و هوچی‌گری برنامه‌های خود را دنبال می‌کند.

وی با اشاره به اقدامات حضرت زهرا(س) برای نشان دادن چهره نفاق بیان کرد:حضرت فاطمه (س) در این زمینه سخنرانی و افشاگری انجام داد و همچنین تحریم دشمنان یکی دیگر از اقدامات بی بی دوعالم بود.

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: یکی دیگر از اقدمات حضرت زهرا(س) تهدید به نفرین بود، حضرت فاطمه(س) باور نمی‌کرد که داخل خانه شوند و امیرالمومنین(ع) را باخود بردند، حضرت زهرا(س) فرمودند اگر دست از علی(ع) برندارید موهایم را پریشان کرده و گریبان چاک می‌دهم و نفرین‌تان می‌کنم که در این لحظه ستون‌های مسجد لرزید و امیرالمومنین(ع) را رها کردند.

مومنی خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی محب حضرت زهرا(س) بود و جمعیت میلیونی در مراسم تشییع ایشان شرکت کردند ولی فدای مادرم زهرا(س) که 6 نفر زیرتابوت را گرفتند و غریبانه بی بی دو عالم را دفن کردند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/15779
اخبار مرتبط

نظرات شما