آیت الله کعبی:

9دی تجلی انسجام ملی در برابر دشمنان نظام و ولایت بود

عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان با بیان این که نباید در برابر دشمنان نظام کوتاه بیاییم،گفت: 9دی تجلی انسجام ملی در برابر دشمنان نظام و ولایت بود که در زمان و مکان مناسب رخ داد.

آیت الله کعبی در گفتگو با خبرنگار  قم فردابا بیان این که یوم الله 9 دی تمامی معادلات دشمنان را بهم زد، اظهار داشت:  9دی تجلی انسجام ملی در برابر دشمنان نظام و ولایت بود.
وی ادامه داد: سرویس های جاسوسی دشمنان نظام از آغاز انقلاب توطئه ها و دسیسه های مختلفی را برای براندازی و تضعیف نظام به کار گرفته و هر بار شکست سختی را متحمل شدند.
عضو خبرگان رهبری فتنه 88 را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: آمریکا و اسرائیل فتنه 88 را از کودتاهای مخملی کشورهای آسیایی الگوگیری کرده بودند و می خواستند نظام مقدس جمهوری اسلامی را ساقط کنند.
وی ادامه داد: فتنه 88 بر اساس یک طرح ساده و ابتدایی نبود به طوری که دشمن برای این مهم بیش از دو دهه برنامه ریزی کرده بود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: این اشتباه استراتژیک است که فتنه 88 را نزاع بین جناح های سیاسی تلقی کنیم چرا که این فتنه در حرکتی براندازانه با استفاده از نفوذی‌های داخلی و فریب‌خوردگان آنها و کسانی بود که تحت تأثیر جنگ نرم دشمن قرار گرفته بودند.
وی ادامه داد: مردم در 9 دی در میدان عمل و حقیقی به توطئه‌های دشمنان پاسخ دادند و نشان دادند که با بصیرت مثال زدنی همیشه در صحنه حاضر هستند.
آیت الله کعبی ادامه داد: 9 دی برای ملت و مسئولان کشور پیام های فراوانی داشت به طوری که نشان داد برای موفقیت و پیروزی باید مقاومت پیشه کنیم.
وی تاکید کرد: هزینه عقب نشینی از باورها بسیار بیشتر از هزینه مقاومت است؛ هزینه سازش، اقتصاد برجامی، گرانی و مشکلات معیشتی است.

انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/1586
اخبار مرتبط

نظرات شما