افزایش قیمت مسکن منجر به هجوم سودجویان به حریم شهرها شده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شکری مدیر کل حریم شهر تهران در مراسم رونمایی از سامانه یکپارچه هوشمند حریم شهر تهران گفت: در سال‌های اخیر با توجه به تغییرات حوزه مسکن شاهد تغییر در حوزه خرید بودیم با توجه به نرخ رشد تراکم مسکن در حال حاضر استقبال بسیار زیادی در حریم صورت گرفته و موضوعات سرمایه‌گذاری و تصرفات برخی سودجویان رونق پیدا کرده است.

وی افزود: در معاونت مربوطه اقدامات موثر برای مقابله با سود جویی صورت گرفته است. 

مدیر کل حریم شهر تهران افزود: لازم است از ظرفیت‌های حریم برای توسعه خدمات استفاده کنیم توقع دارم تا شهرداران مناطق در هر منطقه ای توسعه خدمات ورزشی و سایر خدمات را داشته باشند.

شکری اضافه کرد: پایش حریم در معاونت شهرسازی شروع شده است این امر یکی از موضوعات مهمی است که می‌توانیم از تحلیل داده های آن شامل تمام پروژه و ساخت و ساز هایی است که مناطق انجام می‌دهند استفاده کند تا در آینده نگری به کار آید.

مدیرکل حریم شهر تهران با اشاره به لزوم ثبت سامانه یکپارچه هوشمند حریم شهر تهران تصریح کرد: این داده ها می‌تواند منجر به برنامه‌ریزی درست شود.

شکری افزود: طبق پایش یکی از این داده ها مشخصات شده برخی اقدامات ما با رویکرد مردم متفاوت بوده است و ما ممکن است اشتباه کنیم و چیزی را واگذار کرده باشیم که باید تعامل مثبت صورت بگیرد.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/15947
اخبار مرتبط

نظرات شما