پیش بینی بارش باران و برف در قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در برخی از ساعات شاهد بارش باران و برف در استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا قاضی  با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش برف و باران وزش باد نسبتا شدید، در ارتفاعات برف است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه و 10 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم منفی یک درجه و پنج درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش برف و باران و وزش شدید در ارتفاعات برف است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد وزش باد شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی سه درجه و هشت درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و 18 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 68 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستحرد با منفی پنج درجه و منطقه فدک با 19 درجه بود.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/16385
کلیدواژه: آب و هوا آسمان صاف
اخبار مرتبط

نظرات شما