شهرداری ملزم به اجرای نظر شورایاری‌ها نیست/ انجام مذاکره برای پروژه استاد معین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،محمدرضا جوادی یگانه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره پروژه استاد معین و انتقادات وارد شده به این پروژه توسط برخی از شهروندان تهرانی، اظهار داشت: تصمیم در مورد پروژه‌های توسعه‌ محله‌ای منوط به اخذ نظر شورایاری‌ها است و ما نظر همه گروه‌های ذی‌نفع را در این زمینه جویا شده بودیم.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر شهرداری ملزم است نظرات شورایاری‌ها را در زمینه موضوعات مختلف از جمله پروژه‌های توسعه محله‌ای اخذ کند ولی باید توجه داشت که این مسأله به هیچ  عنوان به معنای پذیرش قطعی نظر آنها نیست.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: اخذ نظر شورایاری‌ها الزامی است ولی شهرداری در عمل به آن الزامی ندارد و در مورد پروژه استاد معین حواشی مختلفی به وجود آمد و بررسی‌ها در این زمینه در حال انجام است.

جوادی‌یگانه همچنین در مورد فعالیت دستفروشان در پایتخت گفت: من هم با پدیده دستفروشی و هم در برخورد با دستفروشان مخالفم؛ به نظرم باید به این موضوعات به صورت جامع و چند بعدی نگاه کرد و در صورتی که ابعاد مختلف در این قضیه مورد بررسی قرار گیرد قطعاً وضعیت بهتری در زمینه موضوع دستفروشی در پایتخت اعم از معابر و مترو خواهیم بود.

 


انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/16469
اخبار مرتبط

نظرات شما