تشکر معاون اقوام و مذاهب شورای ائتلاف از مردم ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ضرغام فولادوند معاون اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس ستاد اقوام و مذاهب کشور با صدور بیانیه‌ای از مردم ایران به پاس حضورشان در انتخابات تشکر کرد. 

متن این بیانیه به شرح ذیل است: 

بسمه تعالی

«خداوند یکتا و متعال را شاکرم که  یکبار دیگر مردم متدین،غیور و سرافراز ایران اسلامی شکوه و اقتدار خود را در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اقتدار به نمایش گذاشتند.و همه نقشه های دشمنان خارجی این سرزمین رایکبار دیگر با حضور حداکثری خود نقش بر آب کردند.

مردم شریف و نجیب سراسر ایران اسلامی در این همایش ملی همانند سالهای گذشته نقش آفرینی نمودند و برگ زرین دیگر به آرمانهای امام، رهبری و نیز شهدای انقلاب اسلامی به ویژه خون پاک و مطهر سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزودند وعهد و پیمان بستند.

اینجانب ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال به واسطه الطاف خودش در این آزمون مهم، از همه مردم بویژه  اقوام و مذاهب سراسر کشور صمیمانه تشکر و قدر دانی نموده و سجده شکر به جای می آورم همچنین

از تمامی مسئولین استان های سراسر کشور به ویژه نمایندگان محترم ولی فقیه و امامان جمعه ، استانداران محترم و نیز تمامی مدیران نظارتی و اجرایی که همه تلاش خود را در برگزاری این انتخابات  عظیم و دشمن شکن به کار بستند تقدیر  و تشکر می نمایم. ضمنا جا دارد از همه احزاب، گروهها و تشکل های سیاسی و غیرسیاسی تشکر نمایم . تشکر ویژه دارم از شورای مرکزی ستاد اقوام و مذاهب کشور، تهران بزرگ، شهرستانهای استان تهران و دبیران استانی و تمامی کمیته های کشوری، تهران بزرگ واستانها وشهرستانها وتک تک اعضای فعال ستاداقوام ومذاهب وشورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برادر آقای حداد عادل و دبیر این شورا آقای سروری و کلیه اعضای شورای مذکور که ما را در این سازماندهی بزرگ رهنمود و حمایت کردند.

در خاتمه تشکر و سپاس خویش را از همه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، روحانیون و هیاتهای مذهبی، ورزشکاران، کارگران، اساتید دانشگاه، هنرمندان، بانوان و دانشجویان و نیز آحاد مردم فهیم و انقلابی ابلاغ می نمایم .
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/16754
اخبار مرتبط

نظرات شما