نوباوه در قم:

ساکتین فتنه به دنبال ضربه زدن به کشور هستند / غارتگران بیت المال با گستاخی از فروپاشی نظام سخن می گویند

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از افراد یا همان ساکتین فتنه به دنبال ضربه زدن به کشور هستند که از نمونه های آن می توان به برجام و قراردادهای پنهانی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،بیژن نوباوه امشب در سلسه نشست های دهه بصیرت که در مسجد انصار الحسین قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز بار دیگر ملت ایران نشان داد که در حمایت و ولایت پذیری کوچک ترین تردیدی ندارد و همیشه پای کار است.
وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بارها توطئه های مختلف را پشت سر گذاشته و مردم ثابت کرده اند در دفاع از آرمان های انقلاب جدی و مصمم هستند.
نوباوه ادامه داد: امام خمینی(ره) گفت آمریکا غلط می کند که نشان دهنده شجاعت و دیدگاه بالای ایشان است.
وی افزود: امروز در فرانسه که مهد تمدن غربی است تظاهرات ضد نظام سرمایه داری انجام می شود در حالی که رهبر کبیر انقلاب 40 سال پیش این مهم را بیان کرده بودند.
وی تصریح کرد: جامعه تنها جنگی که تجربه نکرده بود جنگ نرم بود که در سال 88 این مهم را تجربه کرد و نشان داد که در این جنگ نیز از بصیرت کافی برخوردار است.
ساکتین فتنه به دنبال ضربه زدن به کشور هستند
نوباوه ابرازداشت: اکنون برخی از افراد یا همان خواص ساکت به دنبال ضربه زدن به کشور هستند که از نمونه های آن می توان به برجام و قراردادهای پنهانی اشاره کرد.
نوباوه اضافه کرد: جاسوسی هایی که اکنون صورت می گیرد که البته از دید دستگاه های اطلاعاتی دور نماند نمونه ای از این خیانت ها بود.
نوباوه ادامه داد: FATF همانند برجام هیچ سودی برای کشور نخواهد داشت و تنها سرمایه های کشور را به باد خواهند داد.
خانم ابتکار قول اجرای معاهده پاریس را داده بود
وی در بخش دیگری از صحبت های خود، ابراز داشت: قرادداد آب و هوای پاریس نمونه ای دیگر از قراددادهایی است که خانم ابتکار رئیس سازمان وقت  محیط زیست قول اجرای آن را داده بود در حالی اصلا بحثی در مجلس در این خصوص نشده بود.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این که امروز باید بصیرت الگوی ما باشد، تصریح کرد: همین معاهده پاریس را افغانستان با شرایط و پیش شرط های اساسی قبول کرده که در نهایت خود این کشورها نتوانستند شرایط این کشور جنگ زده را اجرایی کنند.
وی پیشرفت های موشکی کشور را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: امروز اسرائیل و منافقین جلسه برگزار می کنند درحالی که موشک های نظام بدون هیچ خطایی بر سرشان فرو می ریزد.
نوباوه ابراز داشت: در 200 سال گذشته جمهوری اسلامی ایران هیچگاه آغاز کننده جنگ نبوده و تنها مورد هجوم قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: آلمان و ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم با بدترین وضعیت اقتصادی روبرو بودند در حالی تنها 5 دهه بعد به قدرت های اقتصادی تبدیل شدند که نشان دهنده این است که ما هم می توانیم با تکیه بر اقتصاد داخلی به این جایگاه برسیم.
پروژه آمریکا رها کردن ایران نیست
نوباوه گفت: پروژه آمریکا رها کردن ایران نیست و توطئه های این کشور تمام شدنی نیست به همین علت نباید از دشمنی این کشور غافل شویم.
وی ابراز داشت: امروز افرادی مانند فائزه هاشمی در حالی از فروپاشی نظام سخن می گویند در حالی که این افراد کشور را غارت  و رشوه های 400 میلیون دلاری را دریافت کرده اند.
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتخاب برخی از وزرا نیز در سال های اخیر خبر ساز بوده است مانند انتخاب آخوندی وزیر راه و شهرسازی که چون رفیق آقای لاریجانی و باجاناق ناطق نوری بود، رای آورد.
وی ادامه داد: در مجلس باند بازی های گسترده ای صورت می گیرد که همین باند بازی ها در کمتر از 24 ساعت امضاهای استیضاح را از بین می برد.
نوباوه خاطر نشان کرد: با قاطعیت می گویم آمریکا نمی تواند با جمهوری اسلامی وارد جنگ شود و تنها به دنبال نفوذ از داخل است.


انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/1726
اخبار مرتبط

نظرات شما