رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم خبر داد:

برگزاری اولین یادواره284 شهید بانکی در استان قم

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم از برگزاری اولین یادواره شهدای بانکی در استان قم خبر داد.

بهروز درخشان – رئیس اداره امورشعب استان – در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با بیان اینکه راه و سیره شهدا همواره باید تداوم داشته باشد، اظهار داشت: اولین یادواره 284 شهید بانکی به همت بانک مهراقتصاد استان قم در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.
وی افزود: در این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی– نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج- سخنران یادواره می باشد و آقایان حامد شاکرنژاد قاری و استاد بین المللی قرآن کریم،کربلایی مجتبی رمضانی مداح اهل‌بیت، صابرخراسانی شاعر، کربلایی حاج حسین کاجی روایتگر و دکتر شفیع شعله کار مجری یادواره شهدای بانکی خواهند بود.
درخشان ادامه داد: این مراسم روز پنج ‌شنبه 13 دی ‌ماه هم ‌زمان با نماز مغرب و عشا در حسینیه امام خمینی (ره) در گلزار شهدای قم برگزار می‌شود.
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان قم ضمن دعوت از مردم ولایتمدار قم برای حضور در این مراسم معنوی، خاطرنشان کرد: حفظ یاد و خاطره شهدا یک وظیفه‌ای شرعی است و بانک مهر اقتصاد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و در جهت حفظ ارزش‌ها و تکریم خانواده معظم شهدا اقدام به برگزاری این یادواره می نماید.


انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/1727
اخبار مرتبط

نظرات شما