معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم:

پرداخت 41 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی توسط کمیته امداد قم

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم گفت: در 10 ماه نخست سال جاری هزار و 455 مورد تسهیلات اشتغالزایی به میزان 41 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب طرح‌های مختلف توسط این نهاد پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،مهرداد مصلح  با اشاره به عملکرد معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم اظهار کرد: در 10 ماه نخست سال جاری سه هزار و 751 مورد مراجعه به مرکز هدایت شغلی این نهاد برای انجام مشاوره و هدایت شغلی از سوی افراد متقاضی شغل یا ایجاد اشتغال داشتیم، این عدد در مدت مشابه سال گذشته دو هزار و 106 مورد بود.

وی ادامه داد: در 10 ماه نخست سال جاری هزار و 455 مورد تسهیلات اشتغالزایی به میزان 41 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب طرح‌های مختلف از جمله کشاورزی، دامداری، خدماتی و تولیدی توسط کمیته امداد استان قم پرداخت شد، در حالی که تسهیلات پرداخت شده در مدت مشابه سال گذشته 994 مورد به میزان 22 میلیارد تومان بود.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم افزود: در 10 ماه نخست سال جاری رشد 32 درصدی تعداد تسهیلات اشتغال زایی این نهاد و رشد 50 درصدی ارزش این تسهیلات را شاهد بودیم، 437 مورد از تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد استان قم در 10 ماه نخست سال جاری به ارزش 17 میلیارد تومان برای طرح‌های روستایی استان پرداخت شد، این رقم در مدت مشابه سال گذشته 175 مورد به ارزش چهار میلیارد و 172 میلیون تومان بود.

مصلح با اشاره به طرح‌های اشتغال زایی کمیته امداد استان قم اظهار کرد: مجریان 670 مورد از طرح‌های اشتغال زایی این نهاد در 10 ماه نخست سال جاری زنان سرپرست خانوار بودند، 785 مورد دیگر از این طرح‌ها را کسانی اجرا کردند که پسران زنان سرپرست خانوار یا مردان سرپرست خانوار بودند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17393
اخبار مرتبط

نظرات شما