پیش بینی رگبار و رعد و برق در قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی گاهی شاهد رگبار و برق در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا قاضی  با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری به تدریج ابری از بعد از ظهر بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداکثر دمای قم 21 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 11 درجه و 15 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری در برخی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و وبرق و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز دوشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در آن روز در برخی از ساعات شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق، در ارتفاعات رگبار برف و وزش باد شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 11 درجه و 21 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب چهار هشت و 21 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با چهار درجه و منطقه کوه سفید با 21 درجه بود.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17781
اخبار مرتبط

نظرات شما