اتفاق جالب حین پخش زنده تلویزیونی!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،ویدئویی که به تازگی منتشر شده است وقوع یک اتفاق جالب حین گزارش زنده تلویزیونی شبکه اسکای نیوز را به تصویر می‌کشد. هنگامی که خبرنگار این شبکه تلویزیونی در حال گزارش زنده از ایتالیا بود با فرود ناگهانی یک مرغ دریایی روی حفاظ آهنی پشت سرش غافلگیر  شد.

" میشل کلیفورد " روز دوشنبه از شهر رم در حال گزارش زنده از وضعیت ایتالیا پس از شیوع کروناویروس در این کشور بود که ناگهان این پرنده بزرگ روی حفاظ آهنی فرود آمد.  

 

 ویدئوی منتشر شده عکس العمل جالب این خبرنگار پس از فرود این پرنده  را نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که پس از فرود مرغ دریایی او در حالی که می‌خندد می‌گوید: «مرغ‌های دریایی در رم بیشمار هستند.» پس از این اتفاق جالب همکار او ادامه می‌دهد و می‌گوید: «میشل و مرغ دریایی، ممنون از شما.»

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران در فضای مجازی همراه بود و برخی کاربران این اتفاق را جالب توصیف کردند.  

گفتنی است؛ وقوع این اتفاق جالب برای این خبرنگار شبکه تلویزیونی اسکای نیوز  در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز سوتی جالب خبرنگار یک تلویزیون اینترنتی در آمریکا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده بود. " جاستین هینتون"،  که در حال گزارش زنده از طریق لایو فیسبوک از وضعیت آب و هوا یکی از جاده‌های ایالت کارولینای شمالی  بود با فعال کردن فیلتر چهره این نرم افزار ویدئویی جالب را خلق کرد.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17933
اخبار مرتبط

نظرات شما