وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری، در پاره ای نقاط رگبار، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداکثر دمای قم 22 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 10 درجه و 26 درجه است، فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری، در پاره ای نقاط بارش پراکنده و وزش باد نسبتا شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در آن روز در پاره ای از نقاط شاهد بارش باران همراه با وزش باد شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 12 درجه و 25 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 9 درجه و 24 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 47 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با پنج درجه و منطقه کوه سفید با 24 درجه بود.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17965
اخبار مرتبط

نظرات شما