مصرف بنزین استان قم در ایام نوروز ۶۶ درصد کاهش پیدا کرد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قم گفت: مصرف بنزین از ابتدای نوروز ۹۹ تاکنون، نسبت به مدت مشابه در نوروز ۹۸ حدود ۶۶ درصد کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمود طاهری در گفت و‌گو با خبرنگاران، اظهار داشت: پرسنل این شرکت و عوامل شاغل در جایگاه‌های سوخت از جمله بنزین، نفتِ گاز و سی ان جی با رعایت اصول بهداشتی و نکات ایمنی طبق دستور العمل‌های صادره از سوی ستاد مبارزه با بیماری کرونا به صورت شبانه روزی مشغول ارائه خدمات هستند و عرضه فراورده‌های نفتی به طور عادی در تمامی جایگاه‌های سوخت انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان کاهش سوخت در جایگاه‌های برون شهری مربوط به روز‌های هشتم، نهم، دوازدهم و سیزدهم فروردین بود، بیان کرد: در برخی روز‌ها تا 94 درصد کاهش مصرف سوخت نسبت به مدت مشابه پارسال ثبت شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قم با بیان اینکه شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخطی شکایات خود را از طریق شماره 09627 به اطلاع مسئولان ذی ربط برسانند، تصریح کرد:  بر اساس آمار کشوری تا امروز بیشترین کاهش مصرف سوخت در استان قم و بخش سوخت برون شهری بوده است.

طاهری عنوان کرد: روز‌های هشتم، نهم و سیزدهم فروردین 75 درصد کاهش مصرف سوخت در بخش درون شهری و برون شهری را شاهد هستیم که این امر حاکی از توجه مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است.

وی با بیان اینکه انجام سوخت گیری به دست رانندگان خطر ابتلا به بیماری کرونا را افزایش می‌دهد، خاطرنشان کرد: به منظور حفظ سلامت مردم عملیات سوخت گیری وسایل نقلیه از طریق اپراتور‌های حاضر در جایگاه‌های سوخت استان انجام می‌شود.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/17967
کلیدواژه: بنزین نفت سلامتی
اخبار مرتبط

نظرات شما