دستگیری عاملان تخریب 15 دستگاه خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سرهنگ نجم الدین رشیدی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: شامگاه  یازدهم فروردین سال جاری، گزارشی در خصوص تخریب و ایجاد خسارت و شکسته شدن شیشه چندین دستگاه خودرو پارک شده در یکی از خیابان های حوالی محله "یافت آباد" به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع از سوی پلیس آغاز شد.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، 3 جوان با 2 دستگاه موتورسیکلت در حالی که سر و صورت خود را پوشانده بودند، بدنه و شیشه های 15دستگاه خودروی سواری پارک شده در کنار خیابان را تخریب و  بلافاصله از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تکمیل تحقیقات و با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مخفیگاه هر 3 عامل این تخریب در حوالی "شهرک آزادی" شناسایی شد و با هماهنگی های قضایی در دوازدهم فروردین در عملیاتی ضربتی هر 3 متهم  دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

سرهنگ رشیدی با اشاره به اینکه متهمان در مواجهه با ادله و مستندات موجود به جرم خود اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل  قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده این گونه رفتارهای هنجارشکن، مشخصات افراد خاطی را به خاطر سپرده و موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/18170
اخبار مرتبط

نظرات شما