پلمب دو مسافرخانه متخلف در قم

رئیس پلیس امنیت عمومی قم از پلمب ۲ مسافرخانه و هتل آپارتمان مجاز خبر داد و گفت: متصدی این واحدهای صنفی بر خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا به مشتریانشان خدمات اقامتی ارائه می‌کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پیام کاویانی اظهار داشت: در ماه گذشته مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به بازدید و نظارت از واحدهای صنفی در شهر قم پرداختند.

وی افزود: در این طرح مأموران اداره نظارات بر اماکن عمومی پس از ارزیابی‌های لازم، از ۴۸ باب مسافرخانه مجاز در این طرح بازدید و ۲ مسافرخانه غیر مجاز متخلف را به علت نقض اقدامات پیشگیرانه ویروس کرونا توسط متصدیان و نادیده گرفتن ابلاغیه‌های صنفی پلمب و به متصدیان ۵ واحد صنفی اخطار و ۲۸ واحد تذکر لسانی دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی از شهروندان خواست: با معرفی صنوف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ پلیس را در تأمین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.

پلمب ۶۵ واحد صنفی متخلف طی فروردین‌ماه در قم

جانشین فرمانده انتظامی استان قم از پلمب ۶۵ واحد صنفی متخلف در قم طی فروردین ماه سال جاری خبر داد.

سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهار داشت: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با هدف اجرای قوانین طرح فاصله گذاری اجتماعی و صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه، مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی در بین اصناف، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی را اجرا و در این راستا تعداد ۹۸۳ واحد صنفی در استان بازدید شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم بیان داشت: پلیس همواره تلاش می‌نماید تا با برقراری امنیت مطلوب در جامعه، زمینه کسب و کار سالم را برای اصناف فراهم کند.

سرهنگ اسماعیلی با بیان اینکه هدف از ساماندهی اصناف رعایت قانون صنفی است و بازدید صنوف را رعایت قانون در بازار دانست افزود: مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی در این بازدیدها از تعداد ۹۸۳ واحد صنفی، تعداد ۶۵ واحد صنفی متخلف را پلمب و به تعداد ۶۱ واحد صنفی اخطار پلمب دادند.

وی اضافه کرد: عدم رعایت قوانین و مقررات ابلاغی از سوی اتحادیه صنفی را علت عمده پلمپ واحدهای متخلف اعلام نموده و صاحبان صنوف متخلف نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به با تداوم و تشدید این گونه برنامه‌ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی صنوف و بازاریان موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/19572
اخبار مرتبط

نظرات شما