اقدام جالب راننده موتورسیکلت در پشت چراغ قرمز!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رانندگی یکی از مهمترین مهارت‌ها به شمار می‌رود. رعایت قوانین در هنگام رانندگی، احترام به حق تقدم رانندگان دیگر و داشتن صبر و حوصله از ویژگی‌های ممتاز یک راننده حرفه‌ای و خوب است. بدون تردید داشتن هر یک از این ویژگی‌ها به تنهایی، فرد را به راننده‌ای خوب تبدیل نمی‌کند.

شاید در خیابان یا جاده رانندگانی را دیده باشید که بسیار بی‌حوصله و عصبانی هستند. این افراد نه تنها خود قوانین را زیر پا می‌گذارند بلکه از دست رانندگان قانونمند نیز عصبانی می‌شوند. در هنگام رانندگی دائما بوق می‌زنند، با سرعت زیاد رانندگی می‌کنند و همیشه برای رسیدن به مقصد عجله دارند. اما در این میان رانندگانی نیز هستند که ترافیک، خراب شدن خودرو، ماندن پشت چراغ قرمز و بسیاری اتفاقات دیگر را جزئی از رانندگی می‌دانند. این افراد نه تنها با دیدن چراغ قرمز از کوره در نمی‌روند بلکه خود را با چیز‌های مختلف مثلا موزیکی که از رادیو در حال پخش است مشغول می‌کنند.


اما به تازگی اقدام جالب یک موتورسوار مالزیایی در پشت چراغ قرمز یکی از چهار راه‌های این کشور خبرساز شده است. در این اتفاق که در چهارراهی در شهر «شاه عالم» رخ داد این موتورسوار که در پشت چراغ قرمزی طولانی گرفتار شده بود تصمیم گرفت یک چرت سه دقیقه‌ای بزند. یکی از رانندگانی که در نزدیکی این مرد موتورسوار در پشت این چراغ قرمز ۲۰۰ ثانیه‌ای متوقف شده بود با تلفن همراه خود ویدئویی از موتورسوار تهیه کرد. در این ویدئو این موتورسوار در حالی که روی موتور دراز کشیده و پا‌های خود را روی فرمان قرار داده از چرت کوتاه خود لذت می‌برد.

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران همراه بود. برخی از کاربران با اشاره به آرامش و خونسردی این مرد در مواجهه با سختی‌ها او را الگویی خوب در مواجهه با مشکلات بزرگ زندگی دانستند.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/19618
اخبار مرتبط

نظرات شما