مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قم:

نیازمند تقویت فعالیت طلاب انقلابی در عرصه رسانه و فضای مجازی هستیم

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه استان قم گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که بیش از هر زمان دیگری نیازمند تقویت فعالیت طلاب و روحانیون انقلابی در عرصه رسانه و فضای مجازی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عبدالمجید تناور، طی سخنانی در نشست مشترک با مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: بی شک طلاب و روحانیون انقلابی در شرایط فعلی با مجهز شدن به سلاح رسانه و فضای مجازی، بهتر از قبل می توانند بر حوزه نفوذ و تأثیرگذاری خود در لایه های مختلف جامعه بیفزایند.
وی افزود: یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از ما اهتمام به مقوله جذب و سازماندهی نیروهای مؤمن و انقلابی در عرصه فضای مجازی در راستای اهداف مندرج در بیانیه گام دوم است که در این خصوص قطعاً طلاب و فضلای حوزه که دارای روحیه و اندیشه بسیجی و جهادی هستند، جایگاه بسیار خاص و ممتازی دارند.
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه قم همچنین گفت: متاسفانه آن طور که باید و شاید از ظرفیت طلاب و روحانیون بسیجی و انقلابی در عرصه های گوناگون از جمله در زمینه رسانه و فضای مجازی استفاده نشده که اگر این مهم به معنای واقعی کلمه تحقق یابد، قطعاً شاهد تحولات چشمگیری در ابعاد فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.
وی بیان داشت: یکی از شئون مهم رسانه و فضای مجازی ، ابلاغ پیام به مخاطب و تأثیرگذاری بر آن است که در این باره اتفاقاً یکی از رسالت های مهم طلاب و روحانیون ناظر به مساله تبلیغ و ارتباط مناسب با مخاطبان در فعالیت های تبلیغی است که باید بکوشیم روز به روز این مساله با رویکرد انقلابی و محوریت آموزه های دینی تقویت شود.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/19890
اخبار مرتبط

نظرات شما