آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی خواستار شد؛

دستگاه دیپلماسی شدیدترین واکنش را نسبت به اهانت به قرآن در کشور سوئد داشته باشد

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی گفت: از وزارت امور خارجه اکیدا می خواهم که شدیدترین برخورد را نسبت به این عمل اعلام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،در پی اهانت به قرآن کریم آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام خواستار واکنش مسلمانان جهان به این اقدام شد.
متن این بیانیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه بسیار دلخراش اهانت به قرآن کریم و مقدسات مسلمانان که این روزها درکشور سوئد اتفاق افتاد، قلوب مسلمین و پیروان همه ادیان آسمانی را داغدار نمود. اهانت به قرآن کریم ، اهانت به تورات و انجیل و همه کتب آسمانی است. اهانت به قرآن کریم اهانت به همه انبیاء الهی است .اهانت به قرآن کریم پایمال کردن همه ارزشها و همه دستورات همه ادیان آسمانی است.کسانی که مرتکب این عمل بسیار زشت شده اند.چه هدفی را دنبال می کنند؟آیا تحمل آیات مبارزه با کفر شرک و ظلم را ندارند؟آیا آیاتی که آینده را از آن اسلام میداند: ﴿هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدی وَدِینِ الْحَقِّ لِیظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کلِّهِ وَلَوْ کرِهَ الْمُشْرِکونَ﴾برنمی تابند؟آیا به خیال خام خود فکر می کنند که می توانند مانع نفوذ کتابی شوند که امروزه در درون کاخ سفید و کرملین نفوذ و سایر قدرت های غربی وسرقی رشد ونفوز نموده ؟
این کور دلان و اربابان طراح این نقشه ننگین بدانند هرچه زمان پیش می رود اعجاز این کتاب آسمانی و نفوذ آن درقلوب بشر و مراکز علمی و تحقیقی بیشتر و بیشتر می شود.
امروز انسان ها در حال بازگشت به فطرت خویش و پذیرش این کتاب و روی آوردن به اسلام هستند.
دولت سوئد بداند خشم همه انسان های آزاده وهمه مسلمانان را بر انگیخت .
 باید تاسف از برخورد و نادانی رئیس جمهور فرانسه خورد که به بهانه آزادی عقیده به پیامبر اکرم صلی الله علیه واله وسلم را محکوم نکرد!!
آیا نمی داند بیش از یک میلیارد انسان در زمان حاضر است که اهانت به ایشان اهانت و تضییع حق یک میلیارد انسان است.
تاسف دیگر نسبت به سکوت دولت های اسلامی است که با سکوت خود بی اعتقادی خویش را به قرآن اعلام می نمایند.
از دولت جمهوری اسلامی خصوصا وزارت محترم امور خارجه اکیدا می خواهم که شدیدترین برخورد را نسبت به این عمل اعلام نمایند.
 باید ملت مسلمان ایران ،حوزویان و دانشگاهیان و همه اقشار مختلف انزجار خود را اعلام نمایند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد جواد فاضل لنکرانی

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/20015
اخبار مرتبط

نظرات شما