در پی قرعه کشی دو خودرو ساز بزرگ کشور؛

نبود شانس در گردونه قرعه کشی خودرو

صبح شنبه 17 خردادماه؛ اولین قرعه کشی بزرگ کشور برای تعیین تکلیف 15 هزار محصول ایران خودرو انجام شد و امروز هم محصولات سایپا قرعه کشی شد و افرادی که ثبت نام کرده اند شانس خود را امتحان کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،   طرح فروش فوق‌العاده خودرو که از 7 خرداد شروع و تا 14 خردادماه ادامه داشت با 4 شرط اصلی داشتن گواهینامه، سن بالای 18 سال، نداشتن پلاک جاری و عدم ثبت‌نام خودرو در 36 ماه اخیر صورت گرفت اما با وجود تمام اقدامات سختگیرانه 5 میلیون و 273 هزار نفر در سایت اِمتا و گروهی دیگر از طریق سایت ایران خودرو اقدام به پیش ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده خودرو کردند که بین این افراد 4 میلیون و 745 هزار نفر حائز شرایط شدند و 39 هزار نفر به خاطر آنکه ثبت‌نام در دو شرکت خودروسازی انجام شده بود، حذف و برای قرعه کشی در سبد محصولات سایپا قرار گرفتند.

البته تعدادی از این ثبت نام کنندگان هم به دلیل عدم رعایت آن چهار شرط اصلی از گردونه رقابت حذف شدند و در نهایت 4 میلیون و 360 هزار و 153 نفر توانستند برای تصاحب 15 هزار خودرو با هم رقابت کنند. البته از این تعداد عده ای هم بودند که فقط برای امتحان کردن شانس خود در این ماراتون شرکت نمودند اما از دیروز نتایج اعلام شده است و همه از نتیجه ثبت نام خود باخبر شده اند.

این در حالی است که خبرنگار ما  از   200 نفر از کسانی که ثبت نام کرده اند جویایی نتیجه ثبت نام شد که همه آنها از عدم پذیرش و برنده شدن در گردونه رقابت تصاحب خودرو خبر می دهندکه همین موضوع باز هم شائبه های زیادی را به وجود می آورد و به نظر می آید که از مردم عادی شاید کمتر کسی موفق به پذیرش در قرعه کشی شده است.

از طرفی امروز هم قرار بود حدود دو میلیون نفر برای محصولات سایپا در قرعه کشی شرکت کنند. در هر صورت امیدواریم این نوع اقدامات در عدالت کامل برگزار شود تا با عرضه خودرو، بازار کنترل و قیمت ها کاهش یابد تا افرادی که نیازمند واقعی خودرو هستند بتوانند خودرو خود را تهیه کنند.انتهای پیام/
http://qomefarda.ir/20248
اخبار مرتبط

نظرات شما