مدیرکل بهزیستی استان قم خبر داد:

کمک ۱۳ میلیارد ریالی خیرین قمی به مددجویان در ماه محرم

مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: خیرین و نیکوکاران قمی در قالب پویش ایران همدل در فاصله زمانی عاشورا تا اول ماه صفر بیش از 13 میلیارد ریال به مددجویان تحت پوشش بهزیستی قم کمک کردند.

مهدی پهلوانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: با عنایت به شرایط کرونایی استان، محرم و صفر امسال تلاش کردیم در قالب پویش ایران همدل هدایا و نذورات مردمی عزاداران محترم و مؤمنین معزز را به سمت تهیه سبدهای غذای و توزیع بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش و مراکز تحت نظارت سوق دهیم که خوشبختانه استقبال خوبی هم از طرف خیرین و مردم نوع‌دوست استان صورت گرفت و مراکز تحت نظارت هم آماده دریافت نذورات و هدایای مردمی هستند.
پهلوانی افزود از آغاز بکار پویش ایران همدل از روز عید سعید غدیر تا آغاز ماه صفر جمعاً حدود 33 میلیارد ریال به‌صورت نقدی و غیر نقدی به مراکز بهزیستی استان قم کمک شده است که 18% این مبلغ نقدی و 82% به‌صورت غیر نقدی و در قالب سبدهای غذایی و معیشتی، خواروبار، برنج و گوشت، غذای گرم، پوشاک و لوازم‌التحریر و... بوده است که به مراکز بهزیستی در سطح استان تحویل داده‌شده است.
مدیرکل بهزیستی استان قم ضمن تقدیر از کلیه بیوت مراجع عظام تقلید و دفاتر علما، تولیت‌های محترم حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران، صاحبان صنوف و کارخانجات و خیرین و مردم نوع‌دوست استان قم با اشاره به ادامه شرایط کرونایی و تبعات مضاعف معیشتی این بحران بر جامعه هدف بهزیستی بر ترویج فرهنگ خیر جمعی تأکید کرد و از عموم مؤمنین معزز درخواست کرد نذورات و هدایایی خود را به رفع نیازهای جامعه هدف بهزیستی اختصاص دهند تا ضمن مشارکت در امر خیر و بهره‌مندی از برکات انفاق؛ بخشی از آلام این عزیزان را در این شرایط حساس بکاهند.
 لازم به ذکر است پویش ایران همدل در بازه زمانی عید سعید غدیر خم تا پایان ماه صفر به‌صورت کشوری برگزار می‌گردد و مردم نوع‌دوست وخیرین استان می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷-۶۲۷۷-۶۰۷۷ و یا از طریق شماره‌گیری # ۱۴* و یا نرم‌افزارهای: هفت هشتاد، آپ، سکه، ۷۲۴، همراه‌کارت، ستاره یک، کیپاد، صاپ، فون پی، پات، سیگنال واریز ودراین پویش شرکت نمایند.
همچنین جهت دریافت کمک‌های غیر نقدی؛ جیره‌های خشک مواد غذایی و نذورات مردم نوع‌دوست و خیر، کلیه مراکز و مجتمع‌های بهزیستی در سطح استان آماده دریافت کمک‌های همشهریان محترم به‌صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/20446
اخبار مرتبط

نظرات شما