شخصیت خود را از روی لباستان بشناسید!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، یکی از عجیب ترین تست های شخصیت شناسی، بر اساس نوع لباس پوشیدن شما است. بله همه لباس هایی که برای پوشیدن انتخاب می کنید به شما می گویند که شخصیت شما چگونه است. کافی است سراغ کمد لباس هایتان بروید و لباس مورد علاقه تان را انتخاب کنید سپس ما به شما می گوییم که شخصیت شما چیست.

در روانشناسی معاصر مشهورترین و قابل اعتماد‌ترین مدل توصیف بر اساس ویژگی‌های ظاهری برای تست ۵ تیپ مدل لباس است که براساس معیار‌های گشودگی، وطیفه شناسی، برون گرایی، موافقت و روان رنجوری بنا شده است.

گشودگی:

مدل بسیار کم: کسل کننده زیاد: نامنظم

به طور مداوم به دنبال پرواز و تغییر مناظر هستند. تمایل این افراد به خلاقیت و داشتن ذهن باز است و برای دست یافتن به بالاترین امتیاز تلاش می کنند. این افراد روال معمول را دوست ندارند و ناپایدار و غیرقابل پیش بینی هستند.

وظیفه شناسی یا وجدان کاری:

مدل بسیار کم : دمدمی مزاج زیاد: سنگین و باوقار

افرادی بسیار با وجدان و دارای یک تقویم منظم که فضاای مربوط به خود را بسیار منظم نگه می دارد. وظیفه شناس، قابل اعتماد، هدف محور و موفق هستند. نقطه ضعف آن ها بازهم وظیفه شناسی بسیار آن ها است که موجب خستگی و فرسودگی آن ها می شود. عاشق سبک کلاسیک و طراحی های تمیز و رنگ های سنتی هستند.

برون گرایی:

مدل بسیار کم : آرام زیاد: همیشه در جمع دوستان

افراد فوق العاده اجتماعی که با همه درحال گپ زدن هستند. عاشق ابراز وجود و دارای یک انرژی بالا برای ارتباط با دیگران و فاقد قابلیت تنها بودن و انرژی خود را از جمع دریافت می کنند. عاشق رنگ های روشن و تند لباس هایی با طرح و نوشته های بزرگ و شلوغ و لباس هایی که به چشم بیایند هستند.

موافقت طلب:

مدل بسیار کم: اغوا کننده زیاد: نظاره گر

افرادی که نمره بالایی در موافق بودن در جمع ها دارند. بسیار دلسوز، دوست، همکار، قابل اعتماد، با محبت،متواضع و فروتن هستند. خود را بهتر از هرکسی نمی دانند. این افراد لطیف عاشق سایه های ملایم و رنگ های ملایم و تزیینات زیبا و لباس هایی ساده می گیرند.

روان رنجوری:

مدل بسیار کم:خوش بین زیاد: هنرمند

ما شخصیت عصبانی و زود رنج این افراد را دوست داریم که بیشتر اوقات نگران هستند و احساسات متغیری را تجربه می کنند و دارای احساسات نگرانی و اضطراب و خشم هستند. این افراد لباس هایی با رنگ تیره و تاریک مانند سیاه و ساده و راحت و یا آزار دهنده علاقه مند هستند.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/20674
اخبار مرتبط

نظرات شما