آیت‌الله حسینی بوشهری:

سالم‌سازی و مبارزه با فساد در درون دستگاه قضا یک مطالبه عمومی است

امام‌جمعه قم بابیان این‌که مردم باید تحقق اجرای عدالت را عیناً در جامعه ببینند، گفت: سالم‌سازی و مبارزه با فساد در درون دستگاه قضا یک مطالبه عمومی است.

 آیت‌الله حسینی بوشهری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  با اشاره به اهمیت و جایگاه قوه قضائیه در کشور اظهار داشت: قوه قضائیه در هر کشوری رکن اصلی اجرای عدالت و مبارزه با فساد است و در کشور ما نیز این قوه باید به‌خوبی به وظایف خود در این زمینه‌ها عمل کند.
وی به حضور آیت‌الله رئیسی در رأس این قوه اشاره کرد و گفت: در مدت‌زمانی که از حضور ایشان در رأس این قوه می‌گذرد شاهد اقدامات خوبی هستیم که باید ادامه داشته باشد.
آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: مبارزه با فساد و تبعیض خواسته‌ای به حقی است که مردم از قوه قضائیه انتظار دارند آن را عملیاتی کنند و باید مسئولان به این مهم توجه ویژه بکنند چراکه تحقق آن باعث ایجاد امید در کشور می‌شود.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در خصوص مبارزه با فساد در درون قوه قضائیه، تصریح کرد: شاهد هستیم که در ماه‌های گذشته مبارزه با فساد از خود دستگاه قضا و برخی از مفسدین که در درون این قوه جا خوش کرده بودند شروع‌شده است که اقدامی بسیار مهم و حیاتی است که باید باقدرت ادامه یابد.

انتهای پیام/110 
http://qomefarda.ir/20738
اخبار مرتبط

نظرات شما