حجت الاسلام والمسلمین سیدحمید روحانی:

انقلاب اسلامی ایران ماهیت همه مستکبران را نمایان کرد

مورخ انقلاب اسلامی گفت: یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که ماهیت ها به خصوص ماهیت مستکبران عالم را بر ملا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،حجت الاسلام والمسلمین سیدحمید روحانی در همایش مجازی شیطان بزرگ بدون روتوش که به مناسبت بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیار عظیم و ارزشمند و عظیمی داشت، اما از همه اینها به نظر من جالبتر این بود که توانست چهره ها و ماسک ها و تزویرها را به طور کلی درهم بشکند.

وی ادامه داد: ما در طول انقلاب اسلامی کم نداشتیم کسانی که سعی می کردند از طریق تزویر و ریا و از طریق فریب و فریبکاری خودشان را انقلابی نشان بدهند خودشان را مردمی نشان بدهند اما دیدیم که رسوا شدند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی ابراز داشت: یک زمانی بود که عناصر مرموز، منافق و ریا کار از شیوه های مختلف سعی می کردند راه مردم را به بیراهه بکشانند بارها گفته ام مثلا یکی از کارها خط موازی بود به اسم انقلابی به اسم الهی و توحیدی سعی می کردند مردم را به انحراف بکشانند.

این استاد تاریخ انقلاب بیان داشت: در طول تاریخ وقتی نگاه می کنیم می بینیم که حضرت موسی (ع) مردم را به سوی توحید سوق می دادند و نظام فرعونی را ساقط می سازد می بینیم که افراد زرطلب و زورگو می آیند به نام توحید مردم را به گوساله پرستی سوق می دهند و مردم را فریب می دهند به نام توحید می آیند می گویند آن خدایی را که موسی شما را به آن فرا می خواند همین است گوساله است. مردم را به گوساله پرستی سوق می دهند معاویه می آید با شیوه تزویر و ریا و با شیوه نیرنگ بازی و فریب کاری راه علی را به اصطلاح می خواهد ببند و مردم را به نام اسلام به سوی واقعا بت پرستی بکشاند.

وی افزود: در دوران سیاسی هم همینطور بود مثلا ما می بینیم که جمال عبدالناصر ملت عرب را علیه صهیونیسم و امپریالیسم به حرکت در می آورد صدامی پیدا می شود که می آید به اسم مخالفت با اسرائیل مخالفت با صهیونیستها راه عبدالناصر را به بن بست می کشاند و آن فاجعه عظیم را در دنیای عرب به وجود می آورد وقتی که انقلاب اسلامی به پیروزی می رسد می بینیم همین صدام به خاطر اینکه ایران نکند یک وقت حرکت کند و فلسطین را آزاد کند می آید سپر بلای اسرائیل می شود و هشت سال جنگ را بر ایران تحمیل می کند و در نتیجه ایران را زمینگیر می کند و از مبارزه با رژیم صهیونیستی باز می دارد و رژیم صهیونیستی را می رهاند این چیزهایی است که در دنیای عرب در دنیای اسلام، در دنیای تاریخ فروان مطرح می شد اما یکی از ویژگی های انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب اسلامی این بود که ماهیت ها را بر ملا کرد.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی ابراز داشت: از زمانی که رژیم صهیونیستی می خواست به وجود بیاید در کنارش، انگلیس و آمریکا برای اینکه بتوانند این رژیم اشغالگر را در فلسطین سراپا نگه دارند گماشته هایی در اطرافش می گذارند.

وی بیان داشت: در عربستان، اردن ، عراق و مصر مهره هایی را به عنوان گماشته می گذارند که سپر بلای اسرائیل بودند و محافظش بودند،  ماهیتشان برملا نشده بود اما الان می بینیم که رژیم عربستان رسوا شد رژیم امارات رسوا شد چرا؟ برای اینکه دیگر نتوانستند آن ماسکی را که بر چهره زده بودند به عنوان ضد صهیونیست به عنوان ناسیونالیستهای عرب این ناسیونالیستهای عرب رسوا شدند انقلاب این ثمر را داشت که توانست ماهیت اینها را بروز بدهد.

این مورخ انقلاب اسلامی تاکید کرد: رژیم سعودی که ۷۰ سال ماهیت خودش را پنهان داشته بود و در پشت پرده در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی کار می کرد اما در ظاهر خودش را مخالف رژیم صهیونیستی می دانست امروز رسوا شد همینطور کشورهای دیگر در زمانی بود که می بینیم آمریکا برای اینکه بتواند انقلاب اسلامی را شکست بدهد به جریان بدل روی می آوردکتاب همین لانه جاسوسی که منتشر شده می بینیم که در اوج انقلاب اسلامی کارتر، اردشیر زاهدی سفیر ایران در آمریکا را فرا می خواند می گوید برو ایران آنجا سعی کنید که راه هایی را در پیش بگیرید که خط خمینی با شکست مواجه شود اردشیر زاهدی ظاهرا مایوس بوده از اینکه بتواند چنین ماموریتی را انجام برساند و بهانه می کند و می گوید من الان نمی توانم بروم ایران سفارت ایران در آمریکا بی سرپرست می ماند خیلی جالب است شما این را نگاه کنید در کتاب اسناد لانه جاسوسی، کارتر جواب می دهد که من سفیر ایران در آمریکا خواهم بود من سفارت ایران را سرپرستی می کنم بروید ایران این کار را حتما انجام بدهید.

وی تاکید کرد: اردشیر زاهدی می آید ایران به اتفاق سولیوان آخرین سفیر آمریکا در ایران بررسی می کنند. به نظرشان می رسد باید در ایران رهبران بدلی درست کنند در مقابل خمینی چه کسانی باشند یکی سیدکاظم شریعتمداری را در نظر می گیرند یکی هم در میان روشنفکران ملی گرا ها دکتر سنجابی را تبلیغات وسیعی درباره معرفی اینها راه می اندازند عکس های زیادی از اینها در تظاهرات پخش می کنند برای اینکه بتوانند به اصطلاح با این رهبران بدلی راه امام را به شکست بکشانند اما در سایه آن بیداری ملت ایران و آگاهی ملت ایران می بینیم این توطئه شکسته می شود.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی افزود: عناصر مرموز مشکوک وابسته به بیگانه آنهایی که زبان آمریکا را در دهان داشتند  که همان تسلیم طلبند تا به امروز تلاششان این بوده که به یک نحوی راه را برای ارتباط با امریکا و باز گرداندن آمریکا به کشوربه اصطلاح باز کنند، اما در هر مرحله ای در هر زمینه ای که تلاش کرده اند با شکست مواجه شدند چرا برای اینکه انقلاب اسلامی ماهیت ها را بر ملا کرد کم نبودند کسانی که با عنوان و با ماسک انقلابی آمدند در کشور ما مسئولیت هایی به عهده گرفتند از عنوان رئیس جمهور تا مسئولیت های دیگر اما می بینیم رسوا شدند چرا برای اینکه پای این انقلاب ما خون جوانان ما ریخته شده این خونهایی که ریخته شده اجازه نمی دهد مشتی عناصر غیر انقلابی تسلیم طلب سازشکار بند و بست چی بتوانند به عنوان انقلابی بر موج سوار شوند و نقشه های ضد انقلابی را ضد مردمی را ضد اسلامی را پیاده کنند هر وقت هایی می بینیم که رسوا شدند.

وی تاکید کرد: نمونه بارزش همین که می خواهند مسیر انقلاب را عوض کنند راه سازش و کرنش و تسلیم را هموار سازند بعضی از منافع و اغراض و امیال آمریکا را در ایران تحقق ببخشند اما در عمل می بینیم، واقعا افتخار می کنم به آن عزیزان و بزرگانی که امروز در قم برنامه ریزی کردند طومار درست کردند که از مجلس شورای اسلامی بخواهند در مقابل شیطنتی که دولت فرانسه انجام داده و اهانتی که به اسلام کرده اهانتی که به حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم انجام داده برجام را خاتمه بدهند و پایان بدهند و آن را لغو سازند، این بزرگترین خدمتی است که باید واقعا صورت بپذیرد. من به سهم خودم از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی همین را انتظار دارم همین را خواهش می کنم این سخن ملت ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی ابراز داشت: ملت ایران که از این اهانت دولت فرانسه به مقام شامخ حضرت رسول اکرم انجام داده جوابش همین است که این توطئه برجام درهم شکسته شود فرانسه علیه کشور ما کم ظلم نکرده متاسفانه تسلیم طلبها از کنارش گذشتند خون آلوده به ایران فرستادند و ملت ایران را آلوده کردند.

وی افزود:  اگر همین کار خون آلوده برعکس بود ایران خونی به فرانسه فرستاده بود که آلوده بود تا روز قیامت هر فرانسوی که دچار بیماری ایدز می شد مسلما غرامتش را از ایران می گرفتند.فرانسه خون آلوده به ایران فرستاد خون آلوده به ایدز و در ایران خیلی ها را آلوده کرد اما می بینیم که آن تسلیم طلبان صدایشان در نیامد و از کنارش گذشتند. فرانسه چنین جنایتکاری است دولت فرانسه ملت فرانسه جانشان از این دولت خونخوار به لب رسیده علیه اش تظاهرات کردند اما می بینیم اینها که وابسته به صهیونیسم هستند مانند یک سلسله زنجیری به هم وابسته اند در مقابل ملت فرانسه ایستادند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان داشت:  راه مقابله با دولت فرانسه اولا لغو برجام هست دوم اینکه باید مجلس و دیگران که عزت ملت ایران را می خواهند بابت آن خون آلوده ای که دولت فرانسه به ایران فرستاد آن را پیگیری کنند و از دولت فرانسه غرامت بگیرند با این دولت ضدمردمی ضد اخلاقی ضد انسانی قطع رابطه کنند اجازه ندهند که بیش از این  دولت های وحشی  در کشور ما تاخت و تاز داشته باشند نقشه داشته باشند برنامه داشته باشند.

وی ادامه داد: این مساله وحشی بودن این دولتها مساله امروز و دیروز نیست من زمانی فهمیدم که اینها چقدر وحشی اند که در جریان هرزگوین که ملت مسلمان را مردم مسلمان آنجا را به اسارت گرفته بودن کار را به آنجا رساندند وقاحت را به آنجا رساندند رفتار غیر انسانی را به آنجا رساندند که یک زن مسلمانی که آبستن بود حامله بود شرط بستند که این بچه ای که در شکم این هست پسر هست یا دختر شکم زن را پاره کردند بچه را در آوردند بعد حالا یکی برنده شد یکی بازنده شد  بعد هم از گوشت آن زن مظلومی که او را به شهادت رسانده بودند به اصطلاح آبگوشت درست کردند و به دیگر اسرای مسلمان دادند.

این استاد ادامه اضافه کرد: اینها اینقدر وحشی اند از انسانیت بویی نبردند همان حیوان درنده دوران قرون وسطی هستند فرقی نکردند منتها یک چهره به اصطلاح انسانیت و حقوق بشر و اینجور چیزها به خودشان گرفتند.  این هم یکی از ثمرات انقلاب اسلامی بود دولت فرانسه یک زمانی خیلی به اصطلاح افتخار می کرد که در کشور ما همه آزادند آزادی هست، اما می بینیم امروز از یک روسری یک وجبی می ترسند و زنان مسلمان را مجبور و اهانت می کنند جسارت می کنند مورد ضرب وشتم قرار می دهند تا این روسری را از سرش بکشند بیرون اینهایی که به اصطلاح دم از آزادی می زنند و کشورخودشان را مهد آزادی می دانستند اینها ثمره انقلاب اسلامی بود. ماهیت ضد انقلاب ها را ضد انسانها را  این عناصر که معلوم است از انسانیت بویی نبردند رسوا کرد.

وی ادامه داد: اینها بسیار ارزشمند بود. یک زمانی بود که خودباختگان در کشور ما واقعا فکر می کردند در آنجا خبری هست آزادی هست اما می بینیم اینقدر در آنجا خفقان است که اگر کسی علیه رژیم صهیونیستی سخنی بگوید جایش در زندان است. مقاله ای بدهد جایش در زندان است نمی تواند در آنجا علیه رژیم صهیونیستی حرفی بزند، اما می گویند آزادی در کشور ما است.اهانت به پیامبر اکرم آزاد است به عنوان آزادی قلم و آزادی بیان اما در مورد رژیم صهیونیستی کوچکترین سخنی در آنجا مطرح شود زندان است و تعقیب و محکومیت اینها ماهیتشان بر ملا شده و این از ثمرات انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی تاکید کرد:  انقلاب اسلامی ما خیلی ثمرات داشت هم در داخل و هم در خارج. در داخل دیدیم چهره تسلیم طلبان را بر ملا کرد دیگر امروز نمی توانند خودشان را طرفدار استقلال بدانند طرفدار آزادی بدانند. می بینیم چگونه علیه استقلال و آزادی ما توطئه می کنند ترفندهایی به کار می گیرند.

وی افزود:برگرداندن امریکا به ایران یعنی اینکه سلب استقلال یعنی اینکه ملت ایران را بار دیگر به اسارت و ذلت کشاندن این ماهیت تسلیم طلبان اینگونه بر ملا شد و در خارج می بینیم آنهایی که سالیان درازی ادعای ضد صهیونیستی داشتند در خلیج فارس رسوا شدند بعد از ۷۰ سال ماهیت خودشان را بر ملا کردند و از آن سو هم که دولتهای به اصطلاح غربی که از آزادی و انسانیت و حقوق بشر دم می زدند امروز می بینیم که وحشی ترین موجوداتی هستند که دارند در دنیا ملتها را به ذلت و بدبختی و تباهی می کشانند ما افتخار می کنیم به این انقلاب اسلامی که امروز توانسته ماهیت ها را برملا کند. چهره ها را به درستی نشان دهد. ماسکها را پاره کند و افراد و عناصر ضد انسانی را به مردم بنمایاند.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21484
اخبار مرتبط

نظرات شما