لحظه دلهره آور حمله خرس به راننده کامیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه دلهره آور تعقیب یک راننده کامیون توسط خرس وحشی را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط دوربین داش کم یک خودرو که در عقب این کامیون حرکت می‌کرد تهیه شده این خرس برای لحظاتی اقدام به تعقیب این خودرو نیز می‌کند.

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که راننده خودرو با دیدن خرس که به طرف آن‌ها حمله ور شده است به سمت عقب حرکت کرده و تلاش می‌کند تا از این حیوان وحشی دور شود. لحظاتی بعد خرس به تعقیب کامیون پرداخته و حتی با چسباندن خود به چرخ‌های کامیون تلاش می‌کند تا مانع حرکت آن شود.

در این ویدئو صدای یکی از سرنشینان خودرو شنیده می‌شود که می‌گوید: «آه، خدای من نگاه کن این خرس تلاش می‌کند تا از کامیون بالا برود. این حیوان سعی دارد تا خود را در میان لاستیک‌ها پنهان کند. خیلی خطرناک است. فکر نمی‌کردم در جنگل از نزدیک شاهد این صحنه وحشتناک باشم.»

این اتفاق در یکی از مناطق جنگلی هندوستان و هنگامی که این دو خودور در حال عبور از جاده‌ای در وسط جنگل بودند رخ داد. در این حادثه هیچ یک از رانندگان و سرنشینان دو خودرو دچار آسیب نشدند.

گفتنی است؛ در حالی راننده و سرنشینان این دو خودرو از مرگ حتمی گریختند که چند روز پیش دو مرد محلی در هند که برای جمع آوری هیزم وارد جنگل شده بودند بر اثر حمله خرس جان خود را از دست دادند.

 


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21521
اخبار مرتبط

نظرات شما