آمادگی کاخ سفید برای دور دوم ریاست جمهوری ترامپ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، پیتر ناوارو، مشاور اقتصادی دونالد ترامپ روز جمعه گفت: کاخ سفید خود را برای دور دوم ریاست جمهوری ترامپ آماده می‌کند.

بر این اساس، تاکنون دونالد ترامپ از پذیرش شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری روز ۳ نوامبر امتناع می‌کند. پیتر ناوارو، یکی از مشاوران اقتصادی رییس جمهور فعلی آمریکا به شبکه فاکس نیوز گفت:”ما در کاخ سفید طوری به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهیم که گویی ترامپ برای دور دوم نیز رییس جمهور آمریکا خواهد بود. فکر می‌کنیم درک این نکته واقعاً مهم است که ما خواهان آرای واقعی هستیم. ما همچنین خواهان تحقیق درباره ادعا‌های زیاد درباره تقلب در انتخابات هستیم. شاهدان تقلب‌ها اظهارات خود را امضا کرده اند“.

یک هفته پس از اعلام پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ هنوز شکست خود را نپذیرفته است. ترامپ که در یک هفته اخیر خیلی کم در انظار عمومی ظاهر شده است، دست به یک نبرد حقوقی در اعتراض به نتایج انتخابات در چندین ایالت کلیدی زده است.

او و حامیانش بدون ارائه مدرکی ادعا می‌کنند به صورت گسترده در انتخابات تقلب رخ داده است. آژانس‌های آمریکایی مسئول امنیت در انتخابات روز پنجشنبه اعلام کردند هیچ مدرکی دال بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا به دست نیامده است.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21752
اخبار مرتبط

نظرات شما