مدیرتیم هندبال پاس قم:

تیم هندبال استان نیاز مند حمایت مالی است/70 درصد بازیکنان تیم بومی هستند

مدیرتیم هندبال پاس قم با اشاره به اینکه 70 درصد بازیکنان تیم بومی هستند، گفت: تیم هندبال استان نیاز مند حمایت مالی است که اگر مسئولین استان کمکی نکنند این تیم به خاطره ها خواهد پیوست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محسن ولیان عصر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اشاره به مشکلات مالی تیم، اظهار داشت: سال گذشته تیم هندبال قم باوجود همه مشکلات مالی به همت جوانان خود توانست دربین ۲۰تیم حاضر در لیگ دسته یک، مجوز صعود در لیگ برتررا بعد از هفت سال کسب کند.
وی ادامه داد:مسابقات لیگ برترهندبال با حضور ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی از مهر ماه آغاز شده است،  بازی‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود و از پنج بازی انجام شده ۳ بازی را بردیم و دو بازی را واگذارکردیم وباکسب شش امتیاز و قرار گرفتن در رده سوم  یکی از شانس های صعود به مرحله بعد هستیم.
70 درصد بازیکنان تیم بومی هستند
مدیرتیم هندبال پاس قم با اشاره به اینکه 70 درصد بازیکنان تیم بومی هستند، گفت: ۷۰ درصد بازیکنان بومی قم بوده و از بازیکنان زیر ۲۳ سال هستند و اگر این جوانان حمایت شوند آینده در تیم ملی خواهند بود.
وی اضافه کرد: همچنین علاوه بر جوان‌گرایی در جذب بازیکن در عرصه مربی نیز جوانگرایی داشتیم و محمدامین غفاری با۲۱ سال سن در کادر فنی  فعالیت می‌کنند.
تیم هندبان قم از نظر مالی حال خوبی ندارد
ولیان در ادامه با اشاره به اینکه تیم از لحاظ مالی بامشکل فراوان مواجه است، گفت: در شرایطی که سایر تیم های لیگ برتری میلیاردی هزینه می کنند ما توانستیم با مبلغی حدود۲۵۰میلیون تا۳۰۰ میلیون تیم را بسته شده اما مسئولان دراین مبلغ هم کمکی نمی‌کنند.
وی ابراز داشت: تنها کمک مالی مسئولان استان قم در اختیار گذاشتن سالن تمرین و پرداخت مبلغ ۲۵ میلیون  از طرف ورزش و جوانان قم بوده است، در شرایطی که سایر تیم های لیگ برتری دربهترین هتل ها اسکان دارند، بازیکنان تیم پاس قم درخوابگاه سربازان اسکان دارند و از غذای سربازها نیز تغذیه می‌کنند.
مدیرتیم هندبال پاس قم افزود: در اکثر شهرستان ها شهرداری‌ها تیم داری و یا کمک به تیم می‌کنند درحالیکه شورای شهرقم و شهرداری استان هیچ گونه کمکی نمی‌کند و همچنین نمایندگان استان باید جوابگوی مشکلات جوانان باشند زیرا با رای همین جوانان انتخاب شده اند.
در صورت عدم کمک مسئولان تیم به خاطره ها می پیوندد
وی ادامه داد: باهمکاری برخی از دوستان سعی در راه اندازی هیئت مدیره داریم تا سازوکاری بهتر برای تیم به ارمغان بیاوریم و این امر نیز نیازمند حمایت مسئولان است که اگر کمک نشود این تیم به خاطره ها خواهد پیوست.
ولیان باتاکید براینکه اگر از ورزش استان حمایت نشود شاهد افزایش جرم در استان خواهیم بود، اظهار کرد: با تفاهم‌ نامه‌ای که با نیروی انتظامی بستیم سبب شد بازیکن سرباز در اختیار ما قرار بدهند که این امر کمک شایانی به تیم هندبال قم بود.
هیئت هندبال استان هم کمکی نمی کند

وی گفت: هیئت هندبال استان هم هیچ کمکی در این مسیر به تیم نکرده است و می گوید ما در بحث تیم داری ورود نمی کنیم.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21808
اخبار مرتبط

نظرات شما