با طرح 3070 ( دوشنبه های دیجیتال سازمان تامین اجتماعی) بیشتر آشنا شویم

سال 1399، با عنوان سال تحول دیجیتال سازمان تامین اجتماعی نامگذاری شده است و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص غیرحضوری کردن خدمات دستگاهها، این سازمان به منظور جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا، طرح 3070 را در قالب دوشنبه های دیجیتال رونمایی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در این طرح، دوشنبه هر هفته یک سرویس کاملا غیر حضوری و جدید، به بیمه شدگان و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی رونمایی و ارائه می شود.
بر اساس تعداد مراجعات و سرویس های پرتراکم، خدمات تامین اجتماعی اولویت بندی شده و مقرر گردیده است تا پایان بهمن ماه جاری، با راه اندازی 30 سرویس کاملا غیرحضوری، 70درصد مراجعات به شعب تامین اجتماعی حذف گردد و به همین دلیل این طرح، 3070 نامگذاری شده است.
با توجه به طرح 3070 سازمان تأمین اجتماعی و توسعه خدمات غیرحضوری به جامعه تحت پوشش از تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایانی که تاکنون در سامانه خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی ثبت نام نکرده‌اند، دعوت می‌شود که از طریق نشانیeservices.tamin.ir و یا لینک مستقیم از سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی به نشانی tamin.ir و یا سایت اداره کل تامین اجتماعی قم به نشانی qom.tamin.ir نسبت به ثبت نام و ثبت شماره حساب بانکی اقدام کنند.

محمد تلخابی
رییس اداره روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان قم


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/21924
اخبار مرتبط

نظرات شما