با سخنرانی آیت‌الله سعیدی؛

نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در قم برگزار می‌شود

نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان با سخنرانی آیت‌الله سعیدی تولیت حرم حضرت معصومه (س) در تالار مرکزی شهر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان در قم، اظهار داشت: با پیشنهاد تعاونی ناشران نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان را در قم برگزار خواهیم کرد و یارانه‌ای هم برای مردم در نظر گرفته‌شده است.
وی تصریح کرد: انجمن‌های مختلف امسال برنامه‌های مختلف را انجام می‌دهند و به دنبال این مهم در سال‌های آینده هستیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بیان داشت: نمایشگاه امسال در تالار مرکزی برگزار خواهد شد و ناشران خوبی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: نمایشگاه از 21 الی 28 دی‌ماه برگزار خواهد شد و افتتاحیه نیز روز 20 دی‌ماه با سخنرانی آیت‌الله سعیدی آغاز شد.
حسینی کاشانی افزود: نشست‌های مختلفی نیز در زمینه‌های مختلف در محل برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز داشت: تیراژ کتاب‌های این حوزه امسال 2 میلیون 319 هزار است که در نوع خود قابل‌تأمل است.
وی بیان داشت: شرکت‌های مختلفی نیز نرم‌افزارهای مختص کودکان را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد که می‌تواند برای مردم و به‌خصوص کودکان و نوجوانان جالب‌توجه باشد.
حسینی کاشانی تأکید کرد: ساعت بازدید نمایشگاه در دو نوبت از ساعت 9 صبح الی 13 و 15 الی 21 می‌باشد که انتظار می‌رود با استقبال خوب شهروندان قمی روبرو شود.انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/2197
اخبار مرتبط

نظرات شما