همسر جانباز مدافع حرم:

به پرستاری از همسر جانبازم افتخار می‌کنم+تصاویر

همسر جانباز مدافع حرم مهدی واحدی گفت: همسرم 7ماه در بیمارستان بستری بود و مادر ایشان در این مدت پرستاری همسرم را انجام دادند، زندگی با یک جانباز سختی های خاص خودرا دارد اما من به پرستاری از همسر جانبازم افتخار می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  در یک اقدام تحسین برانگیز به مناسبت روز پرستار، همسران شهدای مدافع حرم،سید سجاد روشنایی، علی‌اکبر عربی، سعیدسامانلو و همسر شهید دفاع مقدس سید محمد رباط جزی به دیدار خانواده جانباز مدافع حرم  مهدی واحدی رفته و از زحمات همسر جانباز مدافع حرم لشکر فاطمیون در پرستاری از این جانباز والامقام تجلیل کردند.

همسر جانباز مدافع حرم اظهار داشت: آقا مهدی سه سال در جبهه‌های سوریه حضور داشتند و بیش از  یک سال است به فیض جانبازی نائل آمدند، مدت‌ها قبل از اعزام به من می‌گفت دوستانم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) رفته‌اند من هم می‌خواهم به سوریه برم.

وی گفت: من دو فرزند دارم در ابتدا با رفتن ایشان موافقم نبودند  از همان ابتدا می‌ترسیدم ایشان جانباز شوند و شرایط سختی برای ادامه زندگی داشته باشد زیرا در اطرافیانمان هم جانباز داشتیم و سختی زندگی را می‌دیدم اما ایشان گفتند من برای اسلام می‌روم.

همسر جانباز واحدی گفت: همسرم 7ماه در بیمارستان بستری بود و مادر ایشان در این مدت پرستاری همسرم را انجام دادند، زندگی با یک جانباز سختی های خاص خود را  دارد اما من به پرستاری از همسر جانبازم افتخار می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: همسرم می‌گوید اگر هزاران جان هم داشتم درراه اهل‌بیت تقدیم می‌کردم، در این مدت فرزندانم بسیار آسیب دیدند اما ما برای حضرت زینب(س) هرچه کارکنیم کم است همسرم حتماً لیاقت داشته که در راه حضرت زینب(س) جانباز شده است.

همسر مدافع حرم افزود: گاهی برخی‌ها می‌گویند مدافعان حرم به خاطر پول می‌روند اما باید در پاسخ به آن‌ها گفت شما حاضرید به خاطر پول وارد چنین جنگ و نبرد سختی شوید هیچ پولی ارزش این را ندارد که انسان جانش را برای آن به خطر بیندازد.


انتهای پیام/170
گالری عکس
http://qomefarda.ir/2413
اخبار مرتبط

نظرات شما