پورتو به دنبال شگفتی/ پاریسی‌ها در سودای انتقام فینال لیسبون

دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ امشب (چهارشنبه) با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،دور رفت بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان فوتبال  اروپا، امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۳:۳۰ با برگزاری ۲ دیدار همزمان آغاز خواهد شد. پاری سن ژررمن به مصاف تیم بایرن مونیخ می‌رود و پورتو میزبان چلسی خواهد بود.

پاری سن ژرمن - بایرن مونیخ

در یکی از دیدار‌های امشب تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزشگاه "آلیانز آرنا" میزبان تیم پاری سن ژرمن خواهد بود. این ۲ تیم ۹ بار در مسابقات لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند که ۵ برد برای پاریسی‌ها  و ۴ برد هم برای باوارایی‌ها (لقب بایرن مونیخ) به دست آمده است.

باوارایی‌ها از ۲۷ بازی اخیر خود در بوندسلیگای آلمان ۶۴ امتیاز کسب کرده اند و در جایگاه نخست بوندسلیگا قرار دارند، اما تیم پاری سن ژرمن از ۳۱ بازی اخیر خود در لوشامپیونه فرانسه ۶۳ امتیاز کسب کرده است و در جایگاه دوم جدول لیگ فوتبال فرانسه قرار دارد.

بایرنی‌ها از ۵ بازی اخیر خود صاحب ۵ برد شده اند، اما پاریسی‌ها در ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و ۲ باخت را در کارنامه ثبت کرده اند.

  • ترکیب احتمالی بایرن مونیخ: نویر - پاوارد - زوله - آلابا - آلفونسو - روکا - گورتزکا - سانه - مولر - گنبری - چوپو موتینگ.
  • ترکیب احتمالی پاری سن ژرمن: ناواس - کرر - کیمپمبه - مارکینیوش - دیالو - ادریس گایا - هررا - نیمار - امباپه - دی ماریا - ایکاردی.
 

چلسی - پورتو

در دیگر بازی امشب تیم فوتبال پورتو در ورزشگاه "رامون سانچز" اسپانیا میزبان تیم فوتبال چلسی انگلیس خواهد بود. شاگردان توخل از ۳۰ بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس ۵۱ امتیاز کسب کرده اند و در رده پنجم جدول قرار دارند. در آن طرف میدان تیم فوتبال پورتو از ۲۵ بازی خود در رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال ۵۷ امتیاز کسب کرده و در رده دوم جدول قرار جای گرفته است.

مهدی طارمی بازیکن ایرانی تیم پورتو به دلیل اخراج  در بازی مقابل تیم یوونتوس این بازی را به دلیل محرومیت از دست می‌دهد، اما در بازی دور برگشت می‌تواند برای تیمش به میدان برود.

این ۲ تیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۸ بار به مصاف یکدیگر رفته اند که ۵ برد سهم تیم چلسی، یک نتیجه تساوی و ۲ برد سهم پورتویی‌ها شده است.

پورتویی‌ها از ۵ بازی اخیر خود در لیگ پرتغال ۴ برد و یک تساوی را کسب کرده اند، اما آبی‌های لندنی (لقب تیم چلسی) از ۵ بازی اخیر خود ۲ برد و یک باخت و ۲ تساوی را کبه ثبت رسانده‌اند.

  • ترکیب احتمالی چلسی: مندی - آزپیلیکوئتا - کریستنسن - رودیگر - جیمز - کانته - ماونت - آلونسو - زیاش - ورنر - هاورتز.
  • ترکیب احتمالی پورتو: مارچسین - مانافا - په په - امبمبا - زیدو - دیاز - اوریبه - اتاویو - کورونا - مارگا - اوانیلسون.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/24985
اخبار مرتبط

نظرات شما