رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار:

کنوانسیون های پالرمو و FATF به دنبال ایجاد امنیت برای اسرائیل است

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: کنوانسیون های پالرمو و FATF به دنبال ایجاد امنیت برای اسرائیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام و المسلمین طائب عصر امروز در اجتماع طلاب و فضلای حوزه انقلابی که در مسجد مدرسه  معصومیه قم برگزار شد، اظهار داشت: اوضاع امروز کشور ما مانند ساعت پایانی نبرد صفین است که آغازش مسرت بخش دارد و پایان آن ناراحت کننده است.
وی ادامه داد: در این جنگ خُدعه و مکر کارساز شد و افراد منافقی مانند اشعث بن قیس به هدف خود رسیدند.
حجت الاسلام و المسلمین طائب تاکید کرد: در این میان این سوال مطرح است چرا شمشیرها در جنگ صفین غلاف شد چون خسته شده بودند و دوم بی بصیرتی مردم بود چون معاویه دروغ می گفت.
وی به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و بیان داشت: مقام معظم رهبری می فرمودند من به تیم خودم اعتماد دارم اما به تیم مقابل بی اعتمادم و
به این مذاکرات خوشبین نیستم.
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار تاکید کرد: بصیرت یک مسئله ای جدی است که باید همواره مورد توجه امت اسلام قرار بگیرد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت: بعد از 40 سال مقاومت ملت ایران در برابر استکبار، ترامپ یک هدیه برای ایران است چرا که به خوبی واقعیت های آمریکا را نشان می دهد در واقع ذات سیاست آمریکا این است.
رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار تاکید کرد: روسای جمهور آمریکا همواره یک خط مستقیم را رفته اند اما نوع پوشش آن ها با هم تفاوت دارد.
وی ادامه داد: ترامپ به دلیل گرفتاری آمریکا سرکار آمده است تا یک سری قوانین بین المللی و توافقنامه های این کشور را در صحنه بین الملل به هم بزند.
حجت الاسلام و المسلمین طائب  ابراز داشت: ترامپ می گوید آمریکا در برجام بازی خورد در حالی که تمام برنامه های هسته ای ایران را از بین برد،  چرا که هدف آن ها تغییر رفتار منطقه ای ایران بود.
وی هدف دیگر ترامپ را ایجاد بازدارندگی ایران برشمرد و تاکید کرد: مقصود ترامپ ازخاورمیانه اسرائیل است  و قرار بوده برجام رفتار ایران در برابر اسرائیل را عوض کند.
داعش برای حمله و نابودی به جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد
حجت الاسلام و المسلمین طائب افزود: داعش برای حمله و نابودی به جمهوری اسلامی ایران توسط اسرائیل تشکیل شد اما همین اقدام اسرائیل منجر شد که جمهوری اسلامی ایران به مرزهای این کشور برسد.
وی افزود: برخی از مشاوران دولت می گویند باید مشکلات موشکی کشور را حل کنیم که نشان می دهد برخی از افراد دل در گرو غرب دارند.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار خاطر نشان کرد: کنوانسیون های پالرمو و FATF به دنبال ایجاد امنیت برای اسرائیل است
وی ادامه داد: اسرائیل و آمریکا نمی توانند به کشورمان حمله کنند چون که از ملت ایران و رهبری انقلاب هراس دارد و چرا که در صورت حمله به ایران از طریق حماس در غزه و حزب الله  در لبنان این کشور را موشک باران خواهد کرد.
حجت الاسلام و المسلمین طائب افزود:  آمریکا در کنوانسیون های بین المللی مانند پالرمو به دنبال قطع ارتباط جمهوری اسلامی ایران با جبهه مقاومت است.
وی ادامه داد: ترامپ در خصوص قاشقچی گفت قاتل وی بن سلمان بود اما باید ولیعهد عربستان در کار باقی بماند چون ضامن دوام اسرائیل، حکومت فعلی عربستان است.
احمدی نژاد معتقد بود که سقوط حلب و دمشق نشانه ظهور مهدی (عج) است
حجت الاسلام و المسلمین طائب بیان داشت: بعد از 40 سال به نقطه فتح رسیده ایم اما دشمن می خواهد با خدعه و بهره بردن از خستگی ملت کار خود را انجام دهد همانند زمان جنگ صفین که این اتفاق افتاد.
وی با بیان این که امروز ملت نباید دچار خستگی و بی بصیرتی شود، خاطر نشان کرد: کنوانسیون های بین المللی هدف دیگری دارد که ما باید به مردم تبیین کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین طائب تصریح کرد: زمانی که داستان سوریه پدیدار شد تنها شخصی که فهمید چه اتفاقی می افتد رهبر انقلاب است.
وی افزود: احمدی نژاد معتقد بود که سقوط حلب و دمشق نشانه ظهور مهدی (عج) است که در واقع مسیر انحرافی بود که وی نشان می داد.

انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/2895
اخبار مرتبط

نظرات شما