تمجید سایت AFC از مهدی طارمی

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را نامزد بهترین بازیکن ۲ بازی آینده انتخابی جام جهانی قطر معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با معرفی ۶ بازیکن درخشان در ۶ تیم گروه A مرحله مقدماتی جام جهانی قطر، طی یک نظرسنجی از کاربران خود خواست از بین آن‌ها بهترین بازیکن ۲ بازی آینده را انتخاب کنند. در این فهرست، از تیم ملی ایران نام مهدی طارمی به چشم می‌خورد.

سایت AFC درباره مهدی طارمی نوشت:

" در تیمی مملو از استعداد هجومی، شاید هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی ایران از نظر گلزنی بهتر از مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پورتو نباشند.

طارمی نقش محوری و موثری را در پیروزی ۳ بر صفر ماه گذشته تیم ملی ایران مقابل عراق داشت، ضربه سر او مقابل لیورپول در بازی هفته گذشته لیگ قهرمانان اروپا، پنجاه و یکمین گل او در کمتر از ۱۰۰ بازی از زمان انتقالش به پرتغال در سال ۲۰۱۹ بود و هیچ نشانه‌ای دال بر افت این مهاجم ۲۹ ساله وجود ندارد. "

در بین ۵ نامزد دیگر معرفی شده، نام بشار رسن، بازیکن تیم ملی عراق و ستاره سابق پرسپولیس نیز به چشم می‌خورد. عمر خربین از سوریه، فابیو لیما بازیکن برزیلی امارات، حسن ماتوک از لبنان و هوانگ هی چان دیگر نامزد‌های این نظرسنجی هستند.

نظرسنجی مذکور روز پنجشنبه به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/29048
اخبار مرتبط

نظرات شما