قرعه کشی مرحله پنجم طرح مسکن ملی قم انجام شد

مراسم قرعه کشی مرحله پنجم طرح اقدام ملی مسکن قم با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و استانی مرتبط ترتیب یافت و یک هزار و ۷۰۰ تن از متقاضیان انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حسن صبوری در این مراسم، اظهار داشت: در خرداد سال جاری ثبت نام فاز پنجم طرح مسکن ملی در استان همزمان با سراسر کشور انجام شد.

وی افزود: در این مرحله از ثبت نام، سامانه به مدت یک هفته باز بود و حدود ۲۳ هزار نفر متقاضی ثبت نام کردند.

وی در خصوص سهم استان در این مرحله توضیح داد: این فاز از ثبت نام برای تکمیل ظرفیت مرحله اول بود و تعداد یک هزار و ۷۰۰ نفر سهمیه داشتیم.

صبوری در خصوص پالایش و انتخاب ظرفیت سهمیه گفت: پالایش تمامی ۲۳ هزار متقاضی زمانبر و فرسایشی است و به همین دلیل در جلسه شورای تامین مسکن استان در این خصوص تصمیم گیری شد.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان قم، در دومین جلسه شورای تامین مسکن استان در سال جاری، قرعه کشی از میان ۲۲ هزار و ۹۹۰ متقاضی ثبت نام کننده و براساس سهم اعلامی تصویب شد.

صبوری افزود: براساس این مصوبه، مراسم قرعه کشی با حضور دستگاه های نظارتی مرتبط برگزار شد و تعداد یک هزار و ۴۰۰ متقاضی در پروژه ۲۷ هکتاری و تعداد ۳۰۰ متقاضی در پروژه ۲۲ هکتاری مرکز محلات پردیسان به قید قرعه انتخاب شدند.

وی با اشاره به این که قرعه کشی به منزله تایید نهایی متقاضیان نیست، ادامه داد: تمامی منتخبین باید نسبت به تکمیل مشخصات و بارگذاری مدارک خود در سامانه طرح مسکن اقدام ملی به نشانی https://tem.mrud.ir/ تا ۱۰ روز آینده اقدام نمایند تا پالایش اولیه صورت پذیرد، در غیر این صورت از اولویت خارج خواهند شد.

صبوری تاکید کرد: برای تمامی منتخبین به مرور پیامک اقدام بعدی ارسال خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به اداره های راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان نیست.

اسامی منتخبین فاز پنجم طرح مسکن اقدام ملی استان در پورتال اداره کل راه و شهرسازی استان قم به نشانی  https://qom.mrud.ir/  و کانال فضای مجازی در دو پیام رسان تلگرام و بله به نشانی  @rahshahrkarimeh  برای اطلاع عموم قرار گرفته است.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/29081
اخبار مرتبط

نظرات شما