آیت الله حسینی بوشهری:

پزشکان ، پرستاران و نیروهای جهادی در عرصه مبارزه با کرونا درخشیدند

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در رابطه با این بیماری افرادی حتی حاضر نبودند در کنار بیمار خود باشند، اما پزشکان ، پرستاران و نیروهای جهادی با تمام وجود و بی ادعا وارد میدان شده و یک صحنه فراموش نشدنی را در تاریخ رقم زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله حسینی بوشهری امروز در دیدار با وزیر بهداشت ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان اظهار داشت: برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتوانید در عرصه سلامت مردم نقش موثر داشته باشید.

وی ادامه داد؛ اسلام در رابطه با مقوله سلامت ارزش و بهای بسیاری قائل است و همانطور که بر امر سلامت روح تاکید دارد بر سلامت جسم افراد نیز تاکید بسیاری دارد.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت؛ شرایطی در جهان بخاطر کرونا ایجاد شده که این امر خیلی از معادلات را بهم ریخته؛ آموزش، پژوهش، کسب و کار مردم و سبک زندگی مردم تحت تاثیر قرارگرفته، که این مختص کل جهانیان است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان گفت: به سهم خودم از تلاش‌های کادر درمان، پزشکان و پرستاران؛ که خالصانه و مخلصانه در این راستا تلاش کردند قدردانی می‌کنم و از سوی دیگر به روح پرفتوح شهدای سلامت که جان خود را در این عرصه گذاشتند درود می فرستم .

وی با اشاره به حضور نیروهای جهادی در مراکز درمانی گفت: شاهد بودیم که در رابطه با این بیماری افرادی حتی حاضر نبودند در کنار بیمار خود باشند، اما پزشکان و پرستاران و نیروهای جهادی با تمام وجود و بی ادعا وارد میدان شده و یک صحنه فراموش نشدنی را در تاریخ رقم زدند.
آیت الله حسینی بوشهری به حضور دولت جدید اشاره کرد و گفت: با آمدن این دولت حرکت‌های بسیار خوبی رقم خورده که دشمنان نیز در این عرصه حتی باور نمی‌کردند.
وی افزود: امیدوارم شما و مجموعه کادر پزشکی بتوانید در این گام موفق باشید و روزی فرابرسد که تمام مراکز علمی فعال‌تر شده و از سوی دیگر در راستای خدمات دهی به مردم گام بردارند.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: برگزاری مراسم‌های معنوی و مذهبی وهمچنین دینی می تواند نقش موثری درنشاط معنوی جامعه داشته باشد، که امیدواریم در این زمینه نیز شاهد پویاتر شدن برنامه‌ها و جلسات مذهبی و همچنین سلامت روحی و جسمی مردم باشیم.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/29170
اخبار مرتبط

نظرات شما