هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت می‌گیرد؛

تبیین پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام در حوزه بهداشت و درمان در استان قم

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام در حوزه بهداشت و درمان در استان قم در قالب برنامه‌های مختلف از قبیل برپایی نمایشگاه، تولید آثار مستند و.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمد رسول مهدوی در جمع خبرنگاران با اشاره به چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران و اهمیت تبیین موفقیت‌ها و پیشرفت‌های این نظام مقدس اظهار داشت: در همین زمینه کمیته بهداشت و درمان 40 سالگی انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی استان قم برای معرفی و تبیین دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب در حوزه بهداشت و درمان تشکیل‌شده است.
 وی ادامه داد: نمایشگاهی از تجهیزات و فناوری‌ها و پیشرفت‌هایی که در این زمینه انجام‌شده هم‌زمان با دهه فجر به نمایش گذاشته خواهد شد.
مهدوی افزود: علاوه بر این فایل‌هایی به‌صورت اینفوگرافیک طراحی و آماده‌شده تا شاخص‌های پیشرفت در حوزه بهداشت و درمان به‌خوبی در اختیار مردم قرار بگیرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این دانشگاه علوم پزشکی قم همگام با سایر دستگاه‌های استان غرفه‌ای را در نمایشگاه شکوه چهل‌ساله برپا خواهد کرد.
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: علاوه بر این‌یک مسند تلویزیونی هم در حال ساخت است که در شبکه قم و سرا سری با رایزنی‌های صورت گرفته به نمایش درخواهد آمد.
وی تأکید کرد: علاوه بر این در دهه فجر درمان و مشاوره‌ای رایگان شهروندان و هم استانی‌ها را توسط 40 تیم درمانی در دستور کارداریم که اجرایی خواهد شد.
مهدوی بیان داشت: علاوه بر این چرایی انقلاب و ریشه‌های پیروزی انقلاب در قالب همایش و برنامه‌های مختلف با حضور دانشجویان برگزار خواهد شد.انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/3281
اخبار مرتبط

نظرات شما