نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران :

نخستین فتنه علیه انقلاب از بیت یک مرجع تقلید آغاز شد/دشمن می خواهد با فشار اقتصادی مردم را در برابر انقلاب قرار دهد

حاجی صادقی گفت: نخستین فتنه علیه انقلاب از بیت یک مرجع تقلید آغازشده است و همه باید در برابر فتنه‌های دشمنان آگاه و هوشیار باشیم، خدا را شکر انقلاب اسلامی از تمامی فتنه های دشمنان سربلند بیرون آمده و ما نباید از این حرکت شتابنده جا بمانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی صادقی شامگاه یکشنبه14 بهمن در سومین شب از سلسله نشست‌های چهل‌سالگی انقلاب که در مسجد چهار مردان برگزار شد اظهار داشت:  ایجاد نظام ولایی و حاکمیت الهی در جامعه مهم‌ترین و بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است نظام ولایی همان چیزی است که انبیای الهی و ائمه اطهار برای تحقق آن در جامعه بسیار تلاش  کردند و امرو به یمن پیروزی انقلاب اسلامی  در ایران نظام ولایی برپاشده است.


می خواهند همراهی امت با ولایت را از بین ببرند

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به دشمنی 40 ساله آمریکا با ایران گفت: 40 سال است که دشمنان می‌خواهند ملت ایران اسلامی را حاکمیت نظام ولایت خارج کنند و نظام طاغوتی را حکم‌فرما بر ملت ایران کنند اما بحمدالله نتواستند، امروز نظام ولایی ایران 40 ساله شده است و این عظمتی است که جای شکر دارد.

حاجی صادقی  تأکید کرد: مردم ایران امروز هزینه عزت و خداباوری و روی پای خود ایستادن را می‌دهند، ولایت‌فقیه حاکمیت حکم الله است و این بزرگ‌ترین مسئله‌ای است که دشمنان 40 سال است که توطئه‌ها و دسیسه‌های بسیاری را برای از میان برداشتن آن به کار گرفته‌اند اما موفق نشدند.

وی خاطرنشان کرد: نخستین فتنه علیه انقلاب از بیت یک مرجع تقلید آغازشده است و همه باید در برابر فتنه‌های دشمنان آگاه و هوشیار باشیم، خدا را شکر انقلاب اسلامی از تمامی فتنه های دشمنان سربلند بیرون آمده و ما نباید از این حرکت شتابنده جا بمانیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران تأکید کرد: باید عظمت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در ابعاد گوناگون را موردتوجه قرار دهیم، پیوند امت با ولایت باعث شده انقلاب  چهار دهه باقی بماند ، دشمنان از امت بی امام و امام بی امت هراس ندارند، همراهی امت با ولایت باعث عزت، سربلندی و شکست‌ناپذیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

حاجی صادقی تصریح کرد: همراهی امت با ولایت همان نقطه اصلی است که دشمنان آن را نشانه گرفته‌اند، از میان بردن پیوند و اتصال مردم با ولایت هدف اصلی دشمن است.و سال هاست تلاش می کند این پیوند را از بین ببرد

وی افزود: انقلاب اسلامی شرایط ظهور حضرت ولیعصر(عج) را فراهم آورده است و می خواهد همه عالم را آماده ظهور منجی عالم بشریت بسازد جهاد کبیر مقابله با جنگ نرم دشمنان است و باید بدانیم که بر اساس آموزه های دین تبری جستن از دشمنان بیش از تولی اهمیت دارد.

دشمن می خواهد با فشار اقتصادی مردم را در برابر انقلاب قرار دهد

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: شناخت فتنه ها و نقشه های شوم دشمنان برای مقابله جدی و اساسی با توطئه های آن‌ها مسئله ضروری است که نباید از آن غافل شد دشمنان می خواهند برای نابودی نظام اسلامی، مردم کشورمان به ویژه قشرهای ضعیف جامعه  را در برابر انقلاب اسلامی قرار دهند، متأسفانه امروز برخی ندانسته پیاده نظام دشمنان شده اند و در سخنان و رفتارهایشان، نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه می دهند.

وی گفت:  امروز تنها  کسانی که گرفتار لغزش فکری نمی شوند و با جان و مال خود در برابر مستکبران جهاد کرده و در برابر فشارهای دشمنان ایستادگی و استقامت می کنند، می توانند ادعا کنند که انقلابی مانده اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران بیان داشت:  مردم کشورمان 40 سال است در برابر توطئه ها و فتنه های دشمنان ایستادگی کردند باید مراقب باشیم وجود ناملایمات، بی عدالتی ها، فشارها و تهدیدهای دشمنان و مشکلات اقتصادی، استقامت ما را نشکند و ما را در ادامه مسیر بالنده انقلاب سست نکند.انتهای پیام/170
http://qomefarda.ir/3509
اخبار مرتبط

نظرات شما