مدیر کل زندان های استان قم:

ایران اسلامی امروز در اوج شکوه و اقتدار قرار دارد/ رویکرد تربیتی و اخلاقی در زندان های استان

مدیر کل زندان های استان قم گفت: برخلاف توطئه ها و یاوه گویی هایی دشمنان نظام ایران اسلامی امروز در اوج شکوه و اقتدار قرار دارد.

حجت الاسلام تهامی در حاشیه برگزاری نمایشگاه شکوه چهل ساله انقلاب اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه نشان دهنده رشد و تعالی انقلاب و بلوغ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی ادامه داد: برپایی جشن هایی 40 ساله انقلاب از آن جهت مهم و قابل توجه است که در یک سال گذشته دشمنان نظام بر روی این موضوع تمرکز کرده بودند که انقلاب این جشن های 40 سالگی خود را برپا نکند.

وی افزود: برخلاف تصورات باطل و غلط این یاوه گویان ایران اسلامی امروز در اوج شکوه و اقتدار قرار دارد.
مدیر کل زندان های استان قم گفت: در زمان شاهنشاهی هر اتاق زندانی به گونه ای بود که فرد نتواند از اتاق خود بیرون بیاید و علاوه بر این تجهیزات حفاظتی و امنیتی شدیدی را برای مردم در نظر گرفته بودند اما امروز نگاه در زندان به صورت تامینی و تربیتی است.
حجت الاسلام تهامی ابراز داشت: امکان سوادآموزی و ارتقای تحصیلات در تمامی زندان های کشور وجود دارد و همه می توانند از این امکانات بهره ببرند.
حجت الاسلام تهامی افزود:  امروز آمار زندانیان نسبت به جمعیت استان پایین است و بیشتر جرائم زندانیان در سال های اخیر حمل و فروش مواد مخدر بوده است.
وی افزود: در خصوص زندانیان مهریه نیز آمار کمی داریم و ستاد دیه و سایر نهادهای در آزادسازی زندانیان مهریه نقش دارند.
مدیر کل زندان های استان به برگزاری جلسات مختلف دینی و اخلاقی در زندان های استان اشاره کرد و گفت: در تمامی زندان های استان کلاس های نماز، احکام، قرآن و معرفت دینی برگزار می شود که با استقبال خوب زندانیان نیز همراه است.انتهای پیام/110
http://qomefarda.ir/3611
اخبار مرتبط

نظرات شما